امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۴:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86577
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار تئاتر فارس، علی مرادخانی معاون امور هنری در حوزه‌های هنرهای تجسمی و موسیقی با انتخاب مدیران کارآمد عملکرد مناسب و قابل قبولی را ...

به گزارش خبرنگار تئاتر فارس، علی مرادخانی معاون امور هنری در حوزه‌های هنرهای تجسمی و موسیقی با انتخاب مدیران کارآمد عملکرد مناسب و قابل قبولی را داشته است.

اما شاید بتوان گفت آنچه اغلب هنرمندان و اهالی نمایش کشور نسبت به آن هم عقیده هستند این است که معاون هنری در حوزه تئاتر نتوانسته است آنگونه که باید و شاید خواسته‌های نیازهای اهالی تئاتر را مرتفع سازد.

در حال حاضر اگر آنچه بر اساس شنیده‌ها مبنی بر جلسه وزیر ارشاد و معاون هنری در خصوص انتظارات هنرمندان تئاتر درست باشد و این جلسه برگزار شود، می‌توان انتظار داشت که حوزه تئاتر نیز زین پس شاهد اتفاقات مثبتی باشد و مشکلاتی که در این حوزه وجود دارد تا حد زیادی رفع شود. با این حساب می‌شود پیش بینی کرد که بعد از این جلسه اهالی تئاتر نیز می‌توانند در فضایی آرام فعالیت کند و مشکلاتی که برای آنها بوجود آمده است، از این حوزه رخت ببندد.

اگرچه جلسه وزیر ارشاد و علی مرادخانی معاون هنری ممکن است هفته آینده و یا شاید حتی در زمان دیگری برگزار شود اما هر زمانی که برگزار شود به طور حتم با توجه وزیر آثار مبارکی را برای تئاتر در بر خواهد داشت. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار