امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۴:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86581
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس سی‌ویکمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم روز گذشته با برگزاری ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس سی‌ویکمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم روز گذشته با برگزاری مسابقه نهایی به پایان رسید و نمایندگان کشورمان به مقام نخست مسابقات دست یافتند.

بهزاد هژبری نماینده ایران در رشته حفظ کل قرآن این دوره از مسابقات در گفت‌وگو با فارس تلاوتش در فینال مسابقات را خوب ارزیابی کرد و گفت: به لطف خدا در فینال مسابقات کاملاً بدون غلط خواندم و به گفته دوستان اجرای بسیار خوبی داشتم.

وی در خصوص نکات دیگر تلاوتش در فینال مسابقات گفت: در مسابقات حفظ نمره اصلی به حسن حفظ اعطا می‌شود که من هیچ غلط حفظی نداشتم، در سایر موضوعات مانند تجوید، وقف و ابتدا و لحن هم بسیار خوب بودم و فقط در اواخر تلاوت صدایم کمی گرفت که مشکل چندانی به وجود نیامد.

هژبری حضور فرزندش در سالن مسابقات را سبب افزایش روحیه‌اش دانست و گفت: حدود یک هفته فرزند یک‌ساله‌ام «محمد‌حسین» را ندیده بودم که امروز در فینال مسابقات خانواده به کنار من آمدند و حضور فرزندم روحیه‌ام را دو چندان کرد؛ از زمانی که خدا این فرزند را به من عنایت کرده زندگی‌ام متحول شده و برکات حضور وی را احساس می‌کنم.

این حافظ کل قرآن کریم در خصوص تلاوت در محضر مقام معظم رهبری گفت: تلاوت قرآن در محضر مقام عظمای ولایت از آرزوهای دیرینه من بوده و با اشتیاق منتظر رسیدن آن روز هستم و امیدوارم خداوند به من کمک کند تا بتوانم در محضر ولی امر مسلمین به خوبی تلاوت کنم و دست آقا را ببوسم، باید بگویم بی‌صبرانه منتظر این لحظه هستم.

و این هم عکس‌های تحقق آرزوی این حافظ با صفای اردبیلیهژبری، امروز در محضر رهبر انقلاب
تلاوت امروز هژبری در محضر رهبر معظم انقلاب
 

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها