امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۹:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86590
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عزت‌الله ضرغامی در بازدید از واحد اطلاعات و اخبار مرکز اردبیل گفت: گزارش‌های خبری استانها به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عزت‌الله ضرغامی در بازدید از واحد اطلاعات و اخبار مرکز اردبیل گفت: گزارش‌های خبری استانها به لحاظ انتخاب موضوع، پردازش خبری و تدوین مناسب که بعضاً با چاشنی‌های هنری همراه است در سطح بالای حرفه‌یی قرار دارد.

او میراث بزرگ امام خمینی (ره) را اصل مترقی ولایت فقیه دانست و گفت: موفقیت‌های بی‌شمار همکاران انقلابی و مؤمن ما در این حوزه ناشی از باور عمیق به این اصل همراه با اخلاص و‌ نگاه فراجناحی بوده است.

رییس سازمان صداوسیما ابراز کرد: تولیدات حرفه‌ای در مقاطع حساس سیاسی کشور و بصیرت‌آفرینی در جامعه و مرعوب نشدن در مقابل جریان‌های انحرافی چپ و راست، بویژه در جریان فتنه 88، کارنامه موفقی در عمل به وصیت‌نامه امام خمینی (ره) است.

ضرغامی با بیان اینکه جهت‌گیری‌های راهبردی در حوزه سیاسی سازمان همواره صحیح و دقیق بوده است گفت: امروز توانمندی سیاسی سازمان با برخورداری از ظرفیت‌های ارزشمند واحد مرکزی خبر، شبکه خبر، باشگاه خبرنگاران جوان، گروه‌های سیاسی شبکه‌ها،‌ حوزه خبر مکتوب، پخش خبر و بویژه خبر مراکز استانها، در خدمت آرمان‌های امام راحل و شهدای انقلاب قرار دارد.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها