امروز : دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 25
۰۳:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86596
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گناباد، جواد حامدزاده ظهر امروز در جمع خانواده‌های شاهد و ایثارگر گناباد در سالن بهلول، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گناباد، جواد حامدزاده ظهر امروز در جمع خانواده‌های شاهد و ایثارگر گناباد در سالن بهلول، اظهار داشت: یادبود بزرگمردی دلیر و شجاع چون حضرت ابوالفضل (ع) برای ما افتخار است و افتخار بزرگ‌تر در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است که مردان بزرگواری همچون جانبازان دلیر، با عزت و با غیرت که با اهدای بخشی از سلامتی و جسم خود، راه پرفضیلت امام حسین (ع) را برای ما زنده نگه داشته‌اند.

وی ادامه داد: در مکتب اسلام، جانباز بودن و خود را در راه اعتلای کلمه الله فدا کردن، افتخاری عظیم است و عظیم‌تر از آن حفظ ارزش‌های آن است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گناباد با بیان اینکه جانبازان مدافع ارزش‌های اسلامی و تجسم عینی ایثار و مردانگی هستند، خاطرنشان کرد: خداوند خواست تا جانبازان از شهدا جا بمانند و نام و فرهنگ شهدا را در جامعه زنده بدارند و علمداران صدیق ولایت و رهبری باشند.

حامدزاده متذکر شد: همسران و فرزندان بزرگوار جانبازان همچون خود ایشان از جایگاه ارزشمندی برخوردار و رسالتی سنگینی بر دوش دارند و باید سرمشق جامعه باشند.

وی از تلاش‌های ارزشمند جامعه ایثارگری در زمینه‌های فرهنگی و اجتماعی قدردانی و خاطرنشان کرد: کسب مقام اول مسابقات قرآن‌آموزان استان خراسان رضوی توسط قرآن‌آموزان شاهد و ایثارگر گنابادی، ثمره عزم و تلاش وافر جامعه ایثارگری است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گناباد در پایان یادآور شد: امیدواریم با یاری و همراهی جامعه هدف بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان، بتوانیم گام‌های مؤثرتری در راستای اعتلای فرهنگ غنی و ارزشمند ایثار و شهادت برداریم.
انتهای پیام/70020/ذ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها