امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۲۲:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86611
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۵۴
تعداد بازدید: 44
امید جهانخواه مدیرکل گمرک دوغارون در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به میزان کشفیات صورت گرفته در ...

امید جهانخواه مدیرکل گمرک دوغارون در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به میزان کشفیات صورت گرفته در این گمرک افزود: سال گذشته 18 تن پیش‌ساز مواد صنعتی به نام " انیدریک استیک" کشف شد.

به گفته وی این مواد به عنوان کالای ترانزیتی، قرار بوده از چین وارد افغانستان شود که در این گمرک کشف شد.

وی با اشاره به وجود دو قلاده سگ‌های موادیاب در این گمرک ادامه داد: با وجود این دو قلاده سگ کمبودی از نظر وجود سگ‌های موادیاب نداریم و پیش‌بینی‌های لازم در این رابطه توسط مرکز مبارزه با جرایم سازمان یافته صورت گرفته است.

مدیرکل گمرک دوغارون با اشاره به کشف هفت کیلو تریاک جاسازی شده در جداره پتو، 9 کیلو در باک کامیون، 140 کیلوگرم داخل گالن و جعبه بغل کامیون و غیره در چهار پنج سال اخیر، کشف 18 تن انیدریک استیک را بزرگترین محموله پیش‌ساز مواد مخدر کشف شده عنوان کرد.

در ادامه این بازدید سفرای گروه مینی دوبلین به سمت سرویس بازرسی XRay هدایت شدند و جهانخواه در توضیح دستگاه‌ XRay موجود در گمرک دوغارون، گفت: از این دستگاه به منظور بازرسی کامیون‌هایی که قصد خروج از کشور را دارند استفاده و با اسکن ، آن‌ها مورد کنترل قرار می‌گیرند.

وی با اشاره به تردد روزانه به طور متوسط 700 تا 800 دستگاه کامیون از این گمرک گفت: با توجه به کمبود دستگاه اسکن به صورت مدیریت، ریسک کامیون‌های عبوری مورد کنترل قرار می‌گیرند.

جهانخواه با تاکید بر کنترل بیشتر کامیون‌ها خواستار خریداری یک دستگاه اسکن جداگانه مخصوص کامیون‌های ورودی شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها