امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۲۰:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86617
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۵۴
تعداد بازدید: 64
احمد صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره آماده‌باش ستاد مدیریت بحران شهر تهران به دلیل طوفان احتمالی اظهار داشت: هواشناسی هشدارهای لازم ...

احمد صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره آماده‌باش ستاد مدیریت بحران شهر تهران به دلیل طوفان احتمالی اظهار داشت: هواشناسی هشدارهای لازم را برای طوفان امروز به دستگاه‌های ذیربط داده است و بر اساس هشدار هواشناسی آمادگی لازم را برای مقابله با طوفان احتمالی داد.

وی ادامه داد: هواشناسی با توجه به اینکه در طوفان گذشته به دلیل عدم اعلام قبلی مورد فشار قرار گرفت به همین دلیل اگر حالت 100 درصدی نیز برای طوفان نداشته باشیم باز هم هشدار می‌دهد تا در صورت بحران کمتر مورد هجمه قرار بگیرد.

صادقی خاطر نشان کرد: ستاد مدیریت بحران از روز دوشنبه در شهر تهران تشکیل و تا بعدازظهر امروز در حالت آماده‌باش قرار دارد.

رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران در پاسخ به پرسش مبنی بر اینکه آیا طوفان به فعال شدن گسل‌های تهران مرتبط است گفت: این موضوع مبنای علمی ندارد و بهترین کارشناسان در ستاد مدیریت بحران فعال هستند که اعلام کرده‌اند این طوفان ارتباطی با فعال شدن گسل‌های تهران ندارد.

وی افزود: این که تهران زلزله‌خیز است و احتمال فعال شدن گسل‌ها نیز وجود دارد طبیعی است ولی اینکه قبل از زلزله طوفان بیاید هیچ ارتباط علمی ندارد.

صادقی خاطر نشان کرد: در طوفان روز دوشنبه هفته گذشته بیش از 4 هزار اصله نهال کنده شد و حدود 7 هزار مامور خدمات شهری در سطح شهر تهران در حال خدمت‌رسانی بودند به نحوی که 2 ساعت بعد از طوفان هیچ مشکلی در سطح شهر تهران برای تردد نداشتیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار