امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۴:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86618
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۵۴
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «النشره»، شیخ «نعیم قاسم» معاون دبیر کل حزب الله لبنان در مراسم بزرگداشت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «النشره»، شیخ «نعیم قاسم» معاون دبیر کل حزب الله لبنان در مراسم بزرگداشت 25 سالگرد رحلت «امام خمینی» بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در بیروت از نزدیک شدن ایران و عربستان استقبال کرد.

قاسم ضمن پافشاری بر حق ایران برای دست یابی به انرژی صلح آمیز هسته‌ای گفت: اگر آمادگی دفاعی ایران نبود و اگر کشورهای غربی از پیامدهای جنگ با ایران بیم نداشتند طرح حمله نظامی به ایران کنار گذاشته نمی‌شد و غربی‌ها تن به مذاکره نمی‌دادند.

وی همچنین تأکید کرد که برخی کشورهای منطقه باید از تجربیات ایران استفاده کنند و در کنار ایران باشند، معاون دبیر کل حزب الله لبنان گفت: ما از نزدیک شدن ایران و عربستان استقبال می‌کنیم و امیدواریم این مسئله گامی عملی در راستای امنیت و رشد سیاسی منطقه باشد.

وی همچنین به انتخابات ریاست جمهوری سوریه اشاره کرد و افزود: پروژه نابودی سوریه و تبدیل کردن سوریه مقاومت به سوریه صهیونیستی با شکست روبه رو شده و افسار تروریست‌هایی که از سراسر جهان برای این کار به سوریه اعزام شده بودند از دست غربی ها خارج شده و به خطری برای غرب تبدیل شده ‌است.

معاون دبیر کل حزب الله لبنان با اشاره به استقبال گسترده مردم از انتخابات ریاست جمهوری سوریه گفت: راهکار بحران سوریه، سیاسی است و امروز مستکبران خود را در مسیر راهکاری می‌بینند که «بشار اسد» (رئیس جمهور سوریه) در مرکز آن قرار دارد.

وی خواستار شد که مسئله فلسطین نیز به فراموشی سپرده نشود و تأکید کرد که همه مسلمانان باید برای مقابله با ظلم و ستم اسرائیل در قبال مردم فلسطین متحد شوند.
انتهای پیام/ب 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها