امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۴:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86619
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۵۴
تعداد بازدید: 104
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تیم ملی والیبال ایران ساعت 6 بامداد سه‌شنبه به وقت محلی جهت برگزاری دو مسابقه با تیم ملی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تیم ملی والیبال ایران ساعت 6 بامداد سه‌شنبه به وقت محلی جهت برگزاری دو مسابقه با تیم ملی برزیل در چارچوب رقابت‌های لیگ جهانی والیبال وارد سائوپائولو شد. بر اساس برنامه کادر فنی نخستین تمرین ملی‌پوشان کشورمان در سائوپائولو به کار با وزنه و تمرینات توپی که بر روی دریافت و توپ گیری سرویس متمرکز بود اختصاص یافت.

ملی‌پوشان ایران تمرین بدنسازی خود را در سالن بدنسازی ورزشگاه جیناسیو ایبیرا پوئرا که امکانات ضعیفی داشت برگزار کردند که امیر خوش‌خبر، سرپرست تیم ملی به علت نبود امکانات مناسب از جمله اختصاصی نبودن سالن بدنسازی، نبود آب و نامناسب بودن دمای سالن و فاصله داشتن رختکن تا سالن بدنسازی اعتراض کرد و عنوان کرد درصورت برطرف نکردن این مشکلات به ناظر فدراسیون جهانی والیبال شکایت خواهد کرد.

پس از برطرف کردن نسبی مشکلات، ملی‌پوشان ابتدا زیر نظر کارلو ساتی به تمرینات بدنسازی مخصوص خود پرداختند و سپس به دستور اسلوبودان کواچ، سرمربی تیم ملی به سالن ۱۱ هزار نفری جیناسیو ایبیرا پوئرا محل برگزاری مسابقه برزیل و ایتالیا در لیگ جهانی رفتند و به تمرین با توپ پرداختند.

پس از صحبت‌های ابتدایی کواچ در خصوص برنامه تمرین و گوشزد کردن برخی موارد در خصوص دریافت و توپ‌گیری، بازیکنان به تمرین با توپ و زدن آبشار از پشت خط یک سوم و توپ گیری پرداختند که در برخی موارد کواچ تمرین را قطع می‌کرد و اشکالات بازیکنان را به آنها یادآوری می‌کرد و طرز صحیح دریافت و توپ گیری را در موقعیت‌های مختلف خود به شخصه برای آنها اجرا می‌کرد.

قسمت پایانی تمرین به سرویس اختصاص یافت و بازیکنان اقدام به زدن سرویس کردند و دریافت کننده‌ها نیز جای خود را به نوبت عوض می‌کردند.

محمدعلی قانع‌زاده به اتفاق هیئت همراه با حضور در سالن مسابقه برزیل و ایران در لیگ جهانی از تمرین تیم ملی والیبال ایران دیدن کرد. محمد علی قانع‌زاده، سفیر جمهوری اسلامی ایران در برزیل در پایان تمرین طی سخنانی خطاب به اعضای تیم ملی والیبال ایران ضمن خوش آمدگویی به آنها، از اهمیت برگزاری مسابقات ورزشی در کشورهای مختلف و به اهتزاز در آمدن پرچم جمهوری اسلامی ایران سخنانی گفت.


وی بر رعایت اصول اخلاقی در تمامی ابعاد زندگی به خصوص در ورزش حرفه‌ای تاکید کرد و ضمن آرزوی موفقیت برای تیم ملی در میادین مختلف بین‌المللی، به خصوص لیگ جهانی از حضورش در سالن مسابقه و تشویق تیم ملی ایران خبر داد.
انتهای پیام/د
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها