امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 19
۱۴:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8664
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۳۵
تعداد بازدید: 133
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای شورای مرکزی کانون تربیت اسلامی و دبیران کانون در استان‌های سراسر کشور نشستی یک روزه با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای شورای مرکزی کانون تربیت اسلامی و دبیران کانون در استان‌های سراسر کشور نشستی یک روزه با محور "نقش آفرینی معلمان در حماسه سیاسی انتخابات" در تهران برگزار کردند.
در این نشست که  پیرو رهنمودهای مقام معظم رهبری در ارتباط با مسئولیت فرهنگیان در سال حماسه سیاسی و اقتصادی برگزار شد، راهکارهایی برای ایفای این مسئولیت ارائه شد و در پایان، قطعنامه ذیل مورد تصویب قرار گرفت:
1.جامعه فرهنگیان ضمن سپاسگزاری از عنایت ویژه رهبری معظم به نقش و جایگاه معلم هوشیارانه شرایط کنونی را تحلیل می کنند و رسالت خویش را در تحقق حماسه سیاسی ایفا خواهند کرد.
2.تلاش های جریان شکست خورده فتنه را که بار دیگر می‌خواهد شانس خود را بیازماید، محکوم می‌کنیم.
3.جریان انحراف که با سوء استفاده از قدرت می‌خواهد خود را بر ملت ایران تحمیل کند، راه به جایی نخواهد برد.
4. استکبار جهانی که علی‌رغم ضرباتی که طی 34 سال از ملت ایران خورده است، از هر فرصتی به‌خصوص ایام انتخابات سوء استفاده می‌کند، تا بار دیگر شاید بتواند جا پایی در نظام سیاسی ایران دست و پا کند و استقلال و عزت ملت ایران را خدشه دار سازد اما مردم عزتمند ایران سرافرازانه از استقلال خویش دفاع خواهند کرد.
5.ملت ایران و به‌خصوص جامعه فرهنگیان در انتخابات آینده به رئیس جمهوری رأی خواهند داد که به نمایندگی از مردم سربلند ایران، قدرت ایستادگی در برابر طمع ورزهای نظام استکباری جهانی را داشته باشد و محوریت ولایت فقیه را نصب‌العین خود قرار دهد.
6. جامعه معلمان انتظار دارند نامزدهای ریاست جمهوری در تبلیغات خود با رعایت اخلاق و پایبندی به قانون از هرگونه پرخاشگری سیاسی بپرهیزند و آرامش جامعه را حفظ کنند.
7.هیچکس حق ندارد به بهانه‌ای برای تأخیر در برگزاری انتخابات خرداد ماه، زمینه چینی کند؛ همچنانکه در طول این 34 سال همواره انتخابات به موقع انجام شده است.
8.فرهنگیان کشور از رئیس‌جمهور فعلی انتظار دارند ضمن احترام به قانون، روزهای پایانی خدمت را با پرهیز از حاشیه‌سازی به انجام رسانده و حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را در اولویت قرار دهد و فرصت باقیمانده را برای خدمتگزاری به ولی نعمتان جامعه غنیمت بشمارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها