امروز : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 20
۰۷:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86655
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تیم ملی ایران که برای حضور در جام جهانی برزیل از امروز اردوی خود را در سائوپائولوی برزیل آغاز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تیم ملی ایران که برای حضور در جام جهانی برزیل از امروز اردوی خود را در سائوپائولوی برزیل آغاز کرده است، یکشنبه آینده آخرین دیدار تدارکاتی خود قبل از آغاز جام جهانی را مقابل ترینیداد و توباگو برگزار می‌کند.

تیم ملی ترینیداد و توباگو بامداد فردا بعد از برگزاری دیدار با تیم ملی آرژانتین در لاپلاتای این کشور به برزیل سفر می‌کند تا یکشنبه 18 خرداد حریف ایران در سائوپائولو شود.

نکته قابل توجه اینکه سایت فیفا امروز در اقدامی قابل تأمل ابتدا دیدار تدارکاتی ایران با ترینیداد و توباگو را از صفحه برنامه‌ دیدارهای این دو تیم حذف کرد اما دقایقی پیش دوباره این دیدار در صفحه مربوطه ثبت شد.

در همین زمینه جمالی، مدیر روابط بین‌الملل فدراسیون فوتبال به خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: تمام مقدمات برگزاری دیدار با ترینیداد و توباگو انجام شده و قراردادهای مربوط به این دیدار نیز امضا شده است. بر همین اساس این دیدار به صور قطع در فاصله پنج روز مانده به جام جهانی 2014 برزیل برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار