امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۰۷:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86674
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
«ابو مجاهد»، یکی از رهبران کمیته‌های مقاومت مردمی فلسطین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در غزه تاکید کرد که امام ...

«ابو مجاهد»، یکی از رهبران کمیته‌های مقاومت مردمی فلسطین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در غزه تاکید کرد که امام خمینی(ره) با تاکید بر مرکزیت قضیه فلسطین برای امت اسلامی، اعتبار و اهمیت این قضیه را به آن باز گرداند.

وی افزود: انقلابی که امام خمینی در ایران روشنگر آن بود، ریشه‌دار بودن خود را در مقابله با ظلم و جور تحمیل شده علیه مستضعف جهان به اثبات رساند و صداقت ثابت کرد که می‌تواند، نماد و سمبل کسانی‌ باشد که خواهان آزادی و رهایی از رژیم‌های فاسد و ظالم است.

ابو مجاهد با بیان اینکه انقلاب ایران همواره حامی قضیه فلسطین بوده و در تمام طول‌ این سال‌ها همیشه از قضیه فلسطینی حمایت کرده است، تاکید کرد که حمایت و پشتیبانی ایران، حمایتی واقعی و حقیقی بوده است.

ابو مجاهد تاکید کرد: رحلت امام خمینی ضربه بزرگی به جهان اسلام بود که با واقعیت‌ها و حقایق تلخی مواجه است و نیازمند رهبران بزرگی همانند امام خمینی برای اصلاح وضعیت و ترتیب صفوف خویش است.

وی خاطر نشان کرد: پس از گذشت چندین سال از رحلت امام، درستی دیدگاه‌ها و مواضعش به خصوص درباره رژیم صهیونیستی که آن را به غده سرطانی تشبیه کرد که باید ریشه کن شود، به اثبات می‌رسد، چراکه ایشان خطر این رژیم را برای امت اسلام به خوبی دریافته بود.

ابو مجاهد نسبت به تلاش‌های غرب و رژیم صهیونیستی برای ایجاد تفرقه در جهان اسلام هشدار داد و خواستار بیداری و آگاهی جوانان و امت اسلامی در قبال توطئه‌های دشمنان اسلام و در راس آنها رژیم صهیونیستی شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها