امروز : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 27
۲۳:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8669
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۳۵
تعداد بازدید: 76
غلامحسین دارایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار داشت: به دنبال وقوع چند مورد سرقت داخل خودرو و قطعات و لوازم آن در قزوین، مأموران ...

غلامحسین دارایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار داشت: به دنبال وقوع چند مورد سرقت داخل خودرو و قطعات و لوازم آن در قزوین، مأموران انتظامی کلانتری 12 قزوین روز گذشته فردی را که در زمینه اوراق کردن خودروهای سرقتی فعالیت می‌کرد، شناسایی و دستگیر کردند.

وی ادامه داد: این مأموران با هماهنگی قضایی منزل متهم را مورد بازرسی قرار داده و یک دستگاه سواری پراید مسروقه را به همراه ابزار اوراق شده خودرو کشف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین بیان کرد: متهم در بازجویی فنی پلیس، به همکاری با دو سارق سابقه‌دار معترف شد که مأموران این کلانتری با شگردهای پلیسی، این دو سارق را دستگیر و در بازرسی از منزل آنان سه دستگاه پخش سی‌دی و تعدادی قطعات و لوازم خودرو کشف کردند.

دارایی اضافه کرد: مأموران انتظامی کلانتری 12 قزوین در اقدامی دیگر یک سارق قطعات و لوازم خودرو را شناسایی و دستگیر کردند.

به گفته این مسئول در بازرسی از منزل متهم دو عدد باطری خودرو، یک دستگاه سنگ‌برش و پنج دستگاه گوشی همراه سرقتی کشف و ضبط شد.

دارایی دستگیری دو سارق حرفه‌ای خودرو و لوازم و قطعات خودرو از سوی مأموران انتظامی کلانتری 13 را از دیگر اقدامات روز گذشته پلیس در شهرستان قزوین برشمرد و تصریح کرد: در این اقدام دو دستگاه سواری پراید و تعداد زیادی لوازم و قطعات اوراق شده خودرو کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین عنوان کرد: این مأموران در بازرسی از منزل متهمان، لوازم و قطعات اوراق شده دو دستگاه موتورسیکلت، دو دستگاه پخش خودرو و 12 گوشی تلفن همراه کشف و ضبط کردند.

انتهای پیام/2667/ب20/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها