امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۰:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8670
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۳۵
تعداد بازدید: 104
سید مهدی تقوی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: استفاده از نمادهای رنگی در انتخابات نشانگر درک غلط از ملت ایران و فرهنگ اسلامی و ایرانی ...

سید مهدی تقوی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: استفاده از نمادهای رنگی در انتخابات نشانگر درک غلط از ملت ایران و فرهنگ اسلامی و ایرانی است.

مدیرعامل خبرگزاری ایکنا افزود: کسانی که به این نمادها  متوسل می‌شوند بدون شک درک درستی از مردم ایران ندارند و از دغدغه‌ها و مشکلات مردم بی‌خبر هستند.

وی با بیان اینکه این دسته از افراد به جای اینکه بر محتوای کارها و برنامه‌های خود بپردازند به دنبال تحریک عواطف و احساسات مردم هستند.

وی یادآور شد: افرادی که از نمادهای رنگی به عنوان ابزار استفاده می‌کنند کسانی هستند که امید چندانی به اقبال مردم از خود نمی‌بینند و بر همین اساس از ابزاری نظیر نمادهای رنگی در جهت موج‌آفرینی استفاده می‌کنند تا وجه‌ای را برای خود در فضای انتخابات ایجاد کرده باشند.

این فعال رسانه‌ای با بیان اینکه ملت ایران در دوره‌های گذشته انتخابات نسبت به این‌گونه از حرکات واکسینه شده‌اند، ادامه داد: برای مردم به خوبی روشن شده که استفاده کنندگان این‌گونه ابزار در صدد چه اهدافی هستند.

تقوی بیان داشت: رسانه‌ها هرقدر بتوانند باید فضا را شفاف کنند و نسبت به انعکاس کامل و جامع اخبار از شرایط موجود تحلیل درستی ارائه دهد.

وی گفت: رسانه‌ها باید به فهم و درک مخاطب اعتماد کنند و شفافیت را در رسانه‌ها افزایش دهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار