امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۳:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86703
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 19
محمدرضا حافظی، رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور در گفت‌و‌گو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به تعداد ...

محمدرضا حافظی، رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور در گفت‌و‌گو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به تعداد خیرین مدرسه‌ساز داخل و خارج کشور، اظهار داشت: تعداد خیرین داخل کشور از 500 هزار نفر تجاوز کرده است و یک هزار خیر هم در برون مرزهای کشور وجود دارد.

وی افزود: خیری داریم در خارج از کشور که متجاوز از 80 میلیارد تومان از مال و اندوخته خود را در این امر مقدس سرمایه‌گذاری کرده است.

رئیس جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور، تصریح کرد: تنها تشکلی که بعد از انقلاب موفق شده و افتخاری را کسب کرده است، جامعه خیرین مدرسه ساز بوده است.

وی ادامه داد: 16 سال پیش تعداد انگشت شماری بودیم و این حرکت را در جوار حرم ملکوتی ثامن الحجج پایه‌گذاری کردیم که در حال حاضر به بیش از 500 هزار خیر مدرسه‌ساز رسیده است.

حافظی با اشاره به تعداد مجامع خیرین مدرسه ساز در کشور، خاطرنشان کرد: هم‌اکنون در 550 شهرستان مجامع ما موجودیت قانونی پیدا کرده‌اند و در 31 استان این پرچم به دوش مردم گذاشته شده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها