امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 25
۱۲:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86704
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سرتیپ دوم قلندرلشکری در تشریح بیشتر این خبر گفت: در پی کسب اخبار و اطلاعاتی از منابع مبنی بر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سرتیپ دوم قلندرلشکری در تشریح بیشتر این خبر گفت: در پی کسب اخبار و اطلاعاتی از منابع مبنی بر فعالیت فردی به هویت "ع-ع" بعنوان مالک یک فروند شناور تجاری در وارد کردن غیر قانونی کالا و لوازم برقی و الکتریکی به کشور از طریق مرزهای آبی این استان، این مهم را در دستور کار عوامل اطلاعاتی و عملیاتی پایگاه دریابانی بوشهر قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا ماموران با انجام یکسری اقدامات گسترده اطلاعاتی موفق به شناسایی شناور مذکور حامل مقادیر قابل توجهی کالای قاچاق در یکی از اسکله های بوشهر شدند.

سردار لشکری خاطر نشان کرد: با شناسایی شناور و پس از هماهنگی های انجام شده با مقام قضایی و در حضور نماینده گمرک از شناور مذکور بازرسی و مقادیر قابل توجهی کالای غیر مجاز شامل: 4 دستگاه یخچال، 15دستگاه جارو برقی، 6 دستگاه ماشین لباسشویی، 225 کیلوگرم پوشاک،2 دستگاه کولر گازی، 5دستگاه آبسردکن، 194عدد لوازم جانبی تلفن همراه و ...کشف و ضبط شد.

فرمانده دریابانی استان ارزش ریالی محموله توقیفی را بالغ بر 700 میلیون ریال برآورد کرد و گفت: محموله توقیفی به دستور مقام قضایی به انبار گمرکات انتقال و در این خصوص پرونده مقدماتی تشکیل و به همراه دو نفر متهم دستگیر شده روانه زندان شدند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها