امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۲:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86705
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سرهنگ حسن رضا میرزایی در مورد محدودیت های ترافیکی در اطراف حرم اظهار داشت: از ساعت 24 شب گذشته محور قم - تهران از پل ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سرهنگ حسن رضا میرزایی در مورد محدودیت های ترافیکی در اطراف حرم اظهار داشت: از ساعت 24 شب گذشته محور قم - تهران از پل حسن آباد تا عوارضی مسدود شده است و این محدودیت تردد تا پایان مراسم اجرا می شود اما رانندگان می توانند از محور قدیم قم و کهریزک استفاده کنند.

وی ادامه داد: تردد کامیون و تریلر از میدان الغدیر اسلامشهر نیز از ساعت 17 روز گذشته تا پایان مراسم ممنوع است و رانندگان می توانند از محور قدیم ساوه و اتوبان به عنوان مسیر جایگزین استفاده کنند.

ضمن این که تردد کامیون ها از رباط کریم به سمت تهران تا پایان مراسم ممنوع است. تردد کامیون ها در طول محور قدیم قم نیز ممنوع بوده و این خودروها حق ندارند تا پایان مراسم در این محور تردد کنند.

فرمانده پلیس راه غرب استان تهران در مورد محدودیتهای ترافیکی اطراق فرودگاه امام گفت: غرب به شرق فرودگاه به سمت تهران از ساعت 24 شب گذشته تا پایان مراسم از روی پل مسدود است و مسافران و افرادی که قصد دارند به فرودگاه بروند می توانند از محور تهران - ساوه به عنوان مسیر جایگزین استفاده کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار