امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۲:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86708
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محسن نظافتی گفت: در ادامه برنامه ریزی‌های انجام شده در راستای ارتقای خدمات اسکان زائران در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محسن نظافتی گفت: در ادامه برنامه ریزی‌های انجام شده در راستای ارتقای خدمات اسکان زائران در عراق از سوی کمیته مسکن سازمان حج و زیارت که با همت اداره کل عتبات عالیات سازمان و شرکت شمسا صورت گرفت، 35 هتل بی کیفیت عتبات عالیات با ظرفیت 81 کاروان از چرخه خدمات رسانی به زائران ایرانی عتبات عالیات حذف می‌شوند.

وی  افزود: ضعف خدمات دهی به زائران، فرسودگی هتل‌ها، پایین بودن شرایط بهداشتی، عدم رضایت زائران از نحوه برخورد کارکنان هتل و وجود نقص فنی در آسانسورها و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی از عمده علل حذف این هتل‌ها بود که موجب شد این هتل‌ها در لیست هتل‌های ممنوعه قرار گیرند.

مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت توضیح داد: در مجموع طی این اقدام 20 هتل با ظرفیت 45 کاروان در نجف و 15 هتل با ظرفیت 36 کاروان در کربلا از لیست هتل هایی که برای اسکان زائران ایرانی در عراق مورد استفاده قرار می گرفتند، حذف می‌شوند.

نظافتی تصریح کرد: در دور جدید اعزام‌های عتبات عالیات که از 15 رمضان سال‌جاری آغاز خواهد شد، این هتل ها برای اسکان زائران در عراق مورد استفاده قرار نخواهد گرفت.

وی افزود: پیش از حذف این هتل‌ها از چرخه خدمات رسانی به زائران، هتل‌های جایگزین و با کیفیت مورد نظر سازمان حج و زیارت برای اسکان زائران در نظر گرفته شده است و این اقدام خللی برای اسکان زائران عتبات عالیات به وجود نخواهد آورد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار