امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۳:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86715
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، بارش باران شدید در مازندران به‌ویژه در مرکز استان سبب آبگرفتگی برخی از معابر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، بارش باران شدید در مازندران به‌ویژه در مرکز استان سبب آبگرفتگی برخی از معابر شد و باران همراه با رعد و برق در ساری از ساعت 12 شروع و همچنان ادامه دارد.

بالا آمدن سطح آب جوی‌ها در معابر سبب شد برخی از کوچه‌های قدیمی مرکز مازندران با آبگرفتگی مواجه شود اما تردد همچنان جریان دارد.

براساس گزارش هواشناسی براساس آخرین نقشه‌های پیـش‌یابـی هواشناسـی، وضعیت جوی مازندران امروز ابری همراه با رگبار باران، رعد و برق، وزش باد شدید و کاهش دما است.

هواشناسی وضعیت دریا را مواج و طوفانی اعلام و سرعت باد را 6 تا 12 و گاهی تا 20 متر بر ثانیه گزارش داد.

براساس همین گزارش بیشینه دمای هوای امروز ساری را با سه درجه کاهش نسبت به روز گذشته به 28 درجه سلسیوس و کمینه دمای هوای امشب مرکز مازندران را نیز با سه درجه افزایش نسبت به شب گذشته به 19 درجه بالای صفر اعلام کرد.

هواشناسی مازندران هوای روز پنج‌شنبه را ابری همراه با رگبار، رعد و برق پراکنده و وزش باد و نیز به تدریج با کاهش ناپایداری و ابر گزارش داد.

به گزارش فارس، براساس همین گزارش هوای روز جمعه و شنبه مازندران صاف تا نیمه ابری و همراه با افزایش دما پیش‌بینی شده است.

انتهای پیام/86006/ع20/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها