امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۱:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86716
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 63
ناهید صالحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار داشت: بیمارستان امام علی (ع) در کرمانشاه قطب درمانی قلب کشور است. رئیس بیمارستان ...

ناهید صالحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار داشت: بیمارستان امام علی (ع) در کرمانشاه قطب درمانی قلب کشور است.

رئیس بیمارستان امام علی (ع) کرمانشاه تصریح کرد: در حال حاضر این بیمارستان مورد استقبال سایر کشورها از جمله بیماران قلبی کشورهای ازبکستان و عراق قرار گرفته است.

وی میزان رضایت مراجعان از بیمارستان را 90 درصد اعلام کرد و بیان داشت: 10 درصد مراجعان به‌علت ساختار بیمارستان امام علی (ع) از این بیمارستان رضایت نداشتند.

به گفته صالحی، ضریب اشغال تخت در بیمارستان امام علی (ع) 80 درصد بوده که در بسیاری از روزها این ضریب به 100 درصد نیز می‌رسد.

این مسئول از ازدیاد بیماران قلبی در جامعه به‌علت زیاد شدن مشکلات روحی و روانی مردم جامعه خبر داد و افزود: اورژانس این بیمارستان قادر به ارائه خدمات به همه مراجعان قلب نیست.

وی با اشاره به کمبود فضای بیمارستان امام علی (ع)، خاطرنشان کرد: این بیمارستان نیاز به افزایش فضا و به روز رسانی خدمات و دستگاه‌های پزشکی دارد.
انتهای پیام/2700/ِی20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها