امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۲۲:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86732
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 15
سید ظهیر الحسن رئیس شبکه تلویزیونی «ولایت» در آمریکا در گفت‌وگو با خبرنگار بین الملل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به اینکه ...

سید ظهیر الحسن رئیس شبکه تلویزیونی «ولایت» در آمریکا در گفت‌وگو با خبرنگار بین الملل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) نقش اصلی در زنده کردن مفاهیم اسلامی در عصر جدید داشته‌اند، گفت: ما شاهد بودیم که امام خمینی(ره) چه چیزی ساخت، چه چیزی گفت، چه تصمیمی گرفت و نتیجه اقدامات ایشان امروز چه بوده است، ایشان آن زمان آینده را می‌دید و حس می‌کرد و برای خودم ثابت شد که پایبندی به اصول چه نقش مهمی در احیا مفهوم «الله» در جهان داشت.

وی افزود: امام خمینی(ره) اولین کسی بود که بیداری اسلامی را مطرح کرد و به مردم آموخت که حرکت اسلامی چه چیزی است و ایشان نقشی کلیدی در بیداری اسلامی که امروز جهان با آن مواجه است، داشت.

ظهیر الحسن در ادامه با اشاره به رحلت امام خمینی(ره) پایان راه بیداری اسلامی ایشان و انقلاب اسلامی نبود، تصریح کرد: من قصد مقایسه میان امام خمینی(ره) و امام خامنه‌ای را ندارم چون تحلیلگر نیستم ولی باید صادقانه بگویم که انقلاب اسلامی ایران به مراتب قدرتمندتر شده که این ناشی از نقش مهمی است که امام خامنه‌ای ایفا کرده است.

وی افزود: امام خامنه‌ای همان ماموریتی را ادامه داد که امام خمینی(ره) آنرا آغاز و انجام داد و به نظرم اگر امروز امام خمینی(ره) زنده بود همان کاری را می‌کرد که اکنون امام خامنه‌ای انجام می‌دهد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها