امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۴:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86741
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در آمریکای لاتین، «نیکلاس مادورو»، رئیس جمهور ونزوئلا  از طریق برنامه رادیویی (ارتباط ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در آمریکای لاتین، «نیکلاس مادورو»، رئیس جمهور ونزوئلا  از طریق برنامه رادیویی (ارتباط با مادورو) خطاب به اپوزیسیون اعلام کرد: نمی‌خواهید به مذاکرات ادامه دهید؟ آیا فکر می‌کنید می‌توانید کسی را به انجام کاری مجبور کنید؟

مادورو در این برنامه رادیویی اعلام کرد: هدف من از مذاکره با نمایندگان حزب میز وحدت دموکراتیک ونزوئلا بحث در مورد مسائل مهم کشور است نه هر گفت‌و‌گویی.

رئیس جمهور ونزوئلا از اپوزیسیون خواست تا مذاکراتی را که بر پایه بحث دموکراتیک، گفت‌و‌گوی صادقانه و شفاف است را ترک نکنند.

مادورو همچنین افزود: آمریکا همیشه در امور داخلی ونزوئلا دخالت کرده و در سال 2002 نیز تلاشی نافرجام برای طرح‌ریزی یک کودتا به منظور سرنگونی دولت وقت ونزوئلا داشته است.

وی ادامه داد: اکنون که من ریاست جمهوری ونزوئلا را پس از فوت «هوگو چاوز»، رئیس جمهور محبوبمان برعهده دارم از آمریکا می‌خواهم تا انگیزه خود را از تامین مالی اپوزیسیون و ترویج خشونت در ونزوئلا توضیح دهد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها