امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۶:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86744
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «فلسطین‌الیوم»، «احمد صلاح» هماهنگ کننده کمیته مردمی مقابله با شهرک سازی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «فلسطین‌الیوم»، «احمد صلاح» هماهنگ کننده کمیته مردمی مقابله با شهرک سازی در شهر «الخضر» گفت: رژیم اشغالگر قدس شروع به ساخت واحدهای صهیونیست نشین جدید در منطقه «خله ظهرعین» در کنار شهرک صهیونیستی «الیعازر» واقع در اراضی الخضر «بیت لحم» کرده است تا محدوده شهرکها را افزایش دهد.

صلاح افزود: همچنین شهرک‌نشینان حدود یک هکتار از اراضی این منطقه را اشغال کرده و در آن کشاورزی کرده‌اند. در حال حاضر نیز بلدوزرهای رژیم صهیونیستی درحال صاف کردن زمین منطقه برای پیوند دادن منطقه «ام محمدین» واقع در جنوب الخضر و شهرک «افرات» به مرکز شهرک «ام محمدین» است  که این کار باعث  مصادره بیش از 200 هکتار از اراضی این منطقه می‌شود.

وی افزود: حمله‌ای همه جانبه از سوی نیروهای اشغالگر و شهرک‌نشینان به زمین‌های فلسطینی‌های ساکن درمنطقه در حال جریان است و با سد راه مزارع کشاورزی ، فلسطینی‌ها نمیتوانند خود را به زمین‌هایشان برسانند و این مسئله باعث می شود به طور مرتب چندین هکتار از زمین‌های آنان امصادره  شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها