امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۶:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86746
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 25
«قیس عبد الکریم»، دبیرکل جبهه دموکراتیک برای آزادی فلسطین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در رام الله تاکید کرد: ...

«قیس عبد الکریم»، دبیرکل جبهه دموکراتیک برای آزادی فلسطین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در رام الله تاکید کرد: امام خمینی(ره) با انقلابی که در ایران آن را رهبری کرد، موازنه قوای بین المللی را تغییر دهند و ضربه‌ای بزرگ به نیروهای استعماری در منطقه وارد کردند.

عبد الکریم افزود: انقلابی که امام خمینی در ایران به پیروزی رساند، الگو و نمونه‌ای برای تمام آزادگان جهان است، به ویژه آنکه آن حضرت به شکلی ویژه بر نیروی مردمی تکیه داشتند.

وی تاکید کرد که امام خمینی توجه بسیاری به قضیه فلسطینی و حفظ مرکزیت آن در جهان اسلام داشتند و ایشان بودند که آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان روز جهانی قدس نامگذاری کردند و موجب شدند، این روز تا ابد در میان کشورهای اسلامی و عربی ماندگار بماند.

عبد الکریم در ادامه تاکیدات خود افزود: حمایت جمهوری اسلامی ایران از نیروهای مقاومت منطقه به طور عام و مقاومت فلسطینی به طور خاص میراث برجای مانده از امام خمینی(ره) است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار