امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۲۲:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86748
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری المانیتور، نتایج نظرسنجی موسسه تحقیقاتی «زوگبی» نشان می‌دهد که اکثر مردم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری المانیتور، نتایج نظرسنجی موسسه تحقیقاتی «زوگبی» نشان می‌دهد که اکثر مردم در کشورهای عربی با هرگونه دخالت نظامی آمریکا در سوریه مخالف‌اند.

در این نظرسنجی که در هفت کشور مراکش، مصر، اردن، لبنان، عربستان سعودی، امارات متحده عربی و فلسطین انجام گرفت، تنها 6 درصد از شرکت کنندگان مراکشی و 8 درصد از شرکت‌کنندگان اردنی با دخالت نظامی آمریکا در سوریه موافق بوده‌اند. در مقابل اما، اکثریت قریب به اتفاق شرکت‌کنندگان با دخالت نظامی و حتی ارسال سلاح برای معارضین سوری مخالف بوده‌اند.

بر اساس گزارش موسسه «زوگبی»، اکثریت شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی، بحث خاتمه دادن به درگیری‌های سوریه را یکی از چالش‌برانگیزترین موارد در روابط کشورهای عربی و آمریکا دانسته و از دولت آمریکا خواسته‌اند، در مورد بحران سوریه تنها به ارسال کمک‌های بشردوستانه برای آوارگان این کشور و متقاعد کردن معارضین به مذاکره با دولت سوریه اکتفاء کند.

انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها