امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۳:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8676
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۳۵
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرنگار حوادث خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در روز اول تیر سال 88 فردی با مراجعه به کلانتری 110 شهدا به مأموران اعلام کرد ...

به گزارش خبرنگار حوادث خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در روز اول تیر سال 88 فردی با مراجعه به کلانتری 110 شهدا به مأموران اعلام کرد که برادرش ناپدید شده و پیگیری خانواده برای اطلاع از سرنوشت وی بی نتیجه بوده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع فقدانی و به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای ناحیه 27 تهران، پرونده جهت رسیدگی تخصصی در اختیار اداره یازدهم مبارزه با کلاهبرداری پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

با ارجاع پرونده به اداره یازدهم پلیس آگاهی، برادر فقدانی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: برادرم به نام مصطفی 49 ساله به تنهایی و در منزل پدری‌مان واقع در اتوبان آهنگ زندگی می‌کرد و طی این مدت با هیچکدام از اعضای خانواده رابطه‌ای نداشت و به همین علت من و دیگر اعضای خانواده دقیقا نمی‌دانیم که مشغول چه کاری بوده است.
 برادر فقدانی در ادامه اظهارات خود و در خصوص نحوه اطلاع از فقدان برادرش نیز به کارآگاهان گفت: از طریق همسایگان خانه پدری به ما خبر داده شده که چند ماهی است که خودرو برادرم در پارکینگ مجتمع پارک شده! اما از خود وی هیچگونه خبری نیست؛ به همین علت به منزل پدری مراجعه کرده تا خبری از مصطفی بگیرم و آن زمان بود که متوجه غیبتش شدیم. 

با آغاز تحقیقات از سوی کارآگاهان و با توجه به احتمال وقوع جنایت، کارآگاهان با شناسایی دوستان و افراد مرتبط با فقدانی به تحقیق از این افراد پرداخته اما در ادامه تحقیقات به هیچگونه دلایل و شواهدی که نشان از وقوع جنایت داشته باشد، دست نیافتند.

در ادامه رسیدگی به پرونده، کارآگاهان ضمن استعلام از سازمان‌های مختلف درمانی و دولتی از قبیل پزشکی قانونی، بیمارستان‌ها و سازمان زندان‌ها تلاش داشتند تا نشانی از سرنوشت فقدانی کسب کنند که تا به این مرحله از تحقیقات هیچگونه آثار و نشانی در خصوص شناسایی فقدانی پیدا نشده است.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به پیگیری پرونده در اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ و به منظور بدست آمدن اطلاعاتی در خصوص سرنوشت فقدانی، دستور انتشار تصویر فقدانی از سوی مقام قضایی صادر شده است.

لذا از تمامی شهروندانی که اطلاعاتی در خصوص مکان‌های رؤیت، تردد و یا محل سکونت احتمالی وی در اختیار دارند درخواست می‌شود تا هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس 51055512 در اختیار کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها