امروز : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 25
۱۸:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86777
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید عارف علوی، مدیر دفتر تشکل‌ها و منابع انسانی مجمع ناشران انقلاب اسلامی از برگزاری مراسم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید عارف علوی، مدیر دفتر تشکل‌ها و منابع انسانی مجمع ناشران انقلاب اسلامی از برگزاری مراسم تقدیر از دست‌اندرکاران سالن یاس خبر داد و گفت: عوامل و دست‌اندرکاران مؤمن و خلّاقی که در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، در برپایی سالن یاس مشارکت کردند و سیمای مدیریت جهادی در عرصۀ فرهنگ را به نمایش گذاشتند، مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.
 
به گفتۀ علوی این مراسم، با حضور برخی چهره‌های شاخص و مدیران فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سالن مهر حوزۀ هنری برگزار شده و از عوامل و دست‌اندرکارانی که در بخش‌های مختلف سالن یاس از جمله بخش ترویجی، کارنامه نشر و... فعالیت می‌کردند، تقدیر خواهد شد.
 
گفتنی است مجمع ناشران انقلاب اسلامی در بیست‌و‌هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عهده‌دار برپایی سالن یاس بود و توانست تجربۀ موفق خود در سال 91 را ارتقاء دهد. پیگیری مطالبات مقام معظم رهبری در قالب برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی، برگزاری پاتوق‌های فرهنگی، برگزاری نشست‌های مختلف با حضور با چهره‌های شاخص حوزۀ کتاب از جمله نویسندگان و ناشران جبهۀ فرهنگی انقلاب اسلامی و حضور کارشناسان زبده برای ارائه مشاوره در موضوعات مختلف و ارائۀ بسته‌های معرفی کتاب و سیرهای مطالعاتی و... از جمله برنامه‌های مهم این مجمع در سالن یاس نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بود.
 
مراسم تقدیر از دست‌اندرکاران سالن یاس، سه‌شنبه 20 خردادماه از ساعت 11 تا 13 در سالن مهر حوزۀ هنری برگزار می‌شود.
 
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها