امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۳:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86786
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مستند در جست و جوی حقیقت عصر امروز با موضوع وهابیت بروی آنتن تلویزیون خواهد رفت و با مخاطبین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مستند در جست و جوی حقیقت عصر امروز با موضوع وهابیت بروی آنتن تلویزیون خواهد رفت و با مخاطبین خود وداع می‌کند.

بنابر این گزارش، قسمت آخر مستند در جستجوی حقیقت که در 13 قسمت تولید شده است چهارشنبه 14 خرداد ماه ساعت 17:20 از شبکه سه سیما پخش می‌شود، موضوع این قسمت وهابیت است.

در این قسمت برای نشان دادن حقیقت وهابیت و نظر علمای اهل سنت در خصوص وهابیت با مولوی غلامحسین، مولوی عبدالحمید و چند مولوی دیگر مسجد مکی زاهدان و همچنین با چند تروریست دوره‌دیده در پاکستان نیز مصاحبه شده است.

همچنین بخش کوتاهی از مصاحبه عباس لاجوردی با تیری جونز کشیش دیوانه آمریکایی و همچنین کاریکاتوریست دانمارکی توهین‌کننده به پیامبر اعظم(ص) پخش می‌شود.

بنا بر این گزارش، مستند در جستجوی حقیقت به کارگردانی عباس لاجوردی در کشورهای فرانسه، آمریکا، آلمان، ایتالیا، هند، ترکیه و امارات متحده عربی با سوژه‌های فراماسونری، بهائیت، وهابیت، عرفان‌های نوظهور پرداخته و اتفاقاتی که برای اولین بار در این مستند روی داد -مانند ورود به لژ فراماسونری و مشرق الاذکار بهائیان و افشای اسنادی از فراماسونرهای ایران به خصوص وزیران زمان پهلوی- با استقبال مخاطبان مواجه شده است.

انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها