امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۰۷:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8680
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۳۵
تعداد بازدید: 157
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور در حاشیه برگزاری مانور کشوری طرح حمایت‌های روانی - اجتماعی در بلایای طبیعی که در ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور در حاشیه برگزاری مانور کشوری طرح حمایت‌های روانی - اجتماعی در بلایای طبیعی که در کاشان برگزار شد، با اشاره به برگزاری این مانور اظهار داشت: طرح محب در سازمان بهزیستی از سال 85 کلید خورد و با اقداماتی که در زلزله‌های اخیر انجام داده است توانسته است تجربیات خوبی را کسب کند.

وی با اشاره به برگزاری این مانور در کاشان گفت: با توجه به اینکه استان اصفهان استان معین و کمک‌کننده تهران در حوادث و بحران‌ها و بلایای طبیعی است این استان برای اجرای مانور در نظر گرفته شد.

هاشمی خاطر نشان کرد: مانور اشاره شده با همکاری دستگاه‌های مختلف از جمله هلال احمر، فرمانداری، آتش‌نشانی، نیروی مقاومت بسیج، نیروی انتظامی و وزارت بهداشت برگزار شده است.

وی اضافه کرد: سازمان بهزیستی کشور در زلزله‌های اخیر اقدامات قابل توجهی را در حوزه‌های مختلف اجتماعی و خدمات مشاوره‌ای انجام داده است که اجرای اینگونه مانورها می‌تواند بر آمادگی سازمان بهزیستی در بحران‌ها موثر باشد.

هاشمی در ادامه با اشاره به مصوبه اخیر مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس این مصوبه اموال منقول و غیرمنقول سازمان بهزیستی فروخته و درآمد حاصل از آن در بخش تأمین سهم آورده مددجویان و معلولان هزینه خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها