امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۸:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86802
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۴۴
تعداد بازدید: 102
 مایکل ون اونگرن استرنبرگ سفیر آلمان در تهران در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد بازدید خود ...

 مایکل ون اونگرن استرنبرگ سفیر آلمان در تهران در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد بازدید خود از مرزهای مشترک ایران و افغانستان گفت: مبارزه با مواد مخدر در ایران و مرزهای شرقی آن کار بسیار دشواری است چرا که آن سوی مرز کشوری وجود دارد که از ثبات لازم برخوردار نیست.

وی ادامه داد: زبان و فرهنگ مشترک، مدیریت مبارزه با مواد مخدر در مرزها را مشکل کرده و به همین دلیل مسئولان ایران باید دید بسیار وسیع‌تری داشته باشند.

سفیر آلمان در تهران در مورد چگونگی مبارزه با کشت مواد مخدر در افغانستان گفت: در این ارتباط باید ریشه‌های مسئله شناسایی شود تا این مسائل به صورت ریشه‌ای حل شود.

وی در مورد فعالیتهای کشور متبوع خود در افغانستان گفت: آلمان همیشه در موضوع افغانستان کشور فعالی بوده و چندین بار کنفرانس افغانستان را برگزار کرده است که ایران نیز به عنوان یک عضو تأثیرگذار و موثر در آن شرکت کرد.

استرنبرگ با بیان اینکه ایران شریک مهمی برای آلمان در مبارزه با مواد مخدر است، گفت: موضوع مواد مخدر فقط به مرز و سربازان مربوط نمی‌شود بلکه باید کمک کنیم افغانستان به ثبات برسد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها