امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۰۰:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86812
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۳۷
تعداد بازدید: 103
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ورامین، مردم ورامین با حضور پرشور و گسترده خود در راهپیمایی روز 15 خرداد ماه، با وجود هوای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ورامین، مردم ورامین با حضور پرشور و گسترده خود در راهپیمایی روز 15 خرداد ماه، با وجود هوای گرم، راس ساعت 10 صبح از میدان امام حسین (ع) راهپیمایی را آغاز کرده و بار دیگر دین خود را به آرمان‌های انقلاب و امام (ره) ادا کرده و با مقام معظم رهبری تجدید میثاق کردند.

بنا بر این گزارش، تردد در تمام خیابان‌های منتهی به میدان امام خمینی (ره) به علت حضور انبوه راهپیمایان امکان‌پذیر نیست.

این گزارش می‌افزاید: پیر و جوان، زن و مرد، با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضامین، «راه امام خمینی پاینده باد رهبر ما خامنه‌ای زنده باد»، «15 خرداد ماه یوم‌ا... یوم ا...»،‌ «ای رهبر آزاده ، آماده‌ایم، آماده» و همچنین پرچم‌های سه رنگ جمهوری اسلامی ایران، پیام حق‌طلبی و دفاع از ولایت و مرجعیت شیعه را به گوش جهانیان رساندند.

بر پایه این گزارش، حضور خبرنگاران متعدد از رسانه‌های مختلف که برای پوشش خبری این راهپیمایی عظیم در این مراسم حضور یافته بودند‌، چشمگیر بود.

‌بیش از 2000 کفن‌پوش ورامینی به یاد کفن‌پوشان جان بر کف قیام 15 خرداد 42 در مقابل جمعیت راهپیمایان حرکت می‌کردند.

‌همچنین حضور نوجوانان و جوانان و نسل دوم و سومی‌های انقلاب اسلامی در راهپیمایی موجب تحسین همه حاضران شده بود و نشان از انتقال مناسب فرهنگ 15 خرداد به نسل‌های آینده داشت.

از سوی دیگر در ابتدای این مراسم با حضور مرشد میرزا علی پرده‌خوانی و نقالی قیام 15 خرداد صورت گرفت و همچنین طناب‌زن مطرح پیشوایی به طناب‌زنی پرداخت.

این مراسم باشکوه با قرائت قطعنامه‌ای که پس از قرائت هر بند آن راهپیمایان با صدای تکبیر آن را مورد تایید قرار می‌دادند به پایان رسید.‌

سعید جلیلی نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی در جمع راهپیمایان ‌در مسجد بزرگ صاحب‌الزمان(عج) ورامین به سخنرانی پرداخت.

انتهای پیام/2349/ش20/ف4004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها