امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۲:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86850
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 128
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی‌اکبر ولایتی رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام پس از عیادت ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی‌اکبر ولایتی رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام پس از عیادت از آیت‌الله مهدوی کنی در جمع خبرنگاران گفت: آیت‌الله مهدوی کنی روز گذشته دچار سکته قلبی شدند و از دانشگاه امام صادق (ع) که محل اقامت ایشان بود تا بیمارستان فاصله زیادی ندارد ولی تا زمانی که آیت‌الله مهدوی به بیمارستان انتقال پیدا کنند و با دادن اقدامات احیا و چندین بار شوک الکتریکی قلب ایشان احیا شد و در حال حاضر نبض و تنفس رئیس مجلس خبرگان طبیعی است.

وی ادامه داد: با توجه به فاصله‌ای که بین توقف قلب تا حرکت مجدد آن ایجاد شده طبیعتاً سلول‌های عصبی که بسیار نسبت به کمبود اکسیژن و خون حساسند صدماتی را دیده‌اند ولی با توجه به اینکه متخصصین درجه اول نظیر دکتر زالی که متخصص جراح مغز و اعصاب هستند و همه تخصص‌های لازم نیز وجود دارد جای امیدواری وجود دارد و باید دعا کنیم صدماتی که به مراکز عصبی وارد شده ترمیم شود.

ولایتی ادامه داد: پزشکان تلاش خود را می‌کنند ولی حتماً احتیاج است که مردم دعا کنند تا ایشان سلامت خود را دوباره پیدا کنند.

وی در پاسخ به سؤالی درباره بارزترین ویژگی شخصیتی آیت‌الله مهدوی کنی گفت: تعبد ایشان نسبت به اسلام و تعهدشان نسبت به انقلاب ویژگی بارزی بود و نکته دیگر اینکه در هر زمانی که اسلام، انقلاب و جمهوری اسلامی به وجود ایشان نیاز داشت ولو اینکه در حالت کسالت هم بودند از هیچ اقدامی فروگذار نکردند.

ولایتی خاطرنشان کرد: حضرت امام(ره) درباره آیت‌الله مهدوی کنی فرمودند من به ایشان اطمینان داشته، دارم و خواهم داشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار