امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۹:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86852
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
منصور حقیقت‌پور در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در اردبیل، اظهار داشت: پیروزی بشار اسد در انتخابات سوریه درس بزرگی برای استکبار جهانی بود تا در رفتار خود ...

منصور حقیقت‌پور در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در اردبیل، اظهار داشت: پیروزی بشار اسد در انتخابات سوریه درس بزرگی برای استکبار جهانی بود تا در رفتار خود تجدید نظر کنند چرا که از دریچه اسلحه و تفنگ نمی‌توان ملت‌ها را تهدید کرد.

وی تصریح کرد: آمریکا باید بداند که عصر، عصر حاکمیت اراده ملت‌هاست و دیگر رفتار قلدرمابانه جوابگو نیست که بخواهد با حرکت‌های ناشایست خود در اراده ملت‌ها خللی ایجاد کند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس خاطرنشان کرد: ‌با این پیروزی باید همه قدرت‌های پوشالی غرب از رفتارشان در سوریه خجالت بکشند و این ملت را با اراده محکم خود آزاد بگذارند تا کشورشان را دوباره با اراده آهنین خود بسازند چرا که رفوزه اصلی در این ماجرا آمریکا، غرب و دول ارتجاعی منطقه است.

حقیقت‌پور در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: استکبار جهانی، رژیم صهیونیستی و کشورهای ارتجاعی منطقه همه باید در روش و شیوه خود تجدید نظر کنند و بدانند که این انتخابات و پیروزی با صلابت بشار اسد پایانی بر رفتار خشونت‌آمیز تکفیری‌ها، سلفی‌ها و گروه‌های تروریستی بود که می‌خواستند منطقه را به آشوب بکشند.

وی بیان کرد: حضور با نشاط و پرصلابت مردم سوریه در انتخابات این کشور و رأی بیش از 88 درصدی مردم این کشور به بشار اسد پایانی بر همه جنجال‌آفرینی غرب در این کشور بود که دموکراسی حقیقی را به نمایش گذاشت و ملت سوریه اراده خود را بر اراده پوشالی غرب و شرق غالب کرد و آنچه از صندوق‌ها بیرون آمد، نظر و رأی مردم بود که همه باید به این دموکراسی احترام بگذاریم.

حقیقت‌پور با تبریک این پیروزی بزرگ به دولت و ملت سوریه یادآور شد: ‌همه باید همکاری کنیم تا بازسازی واقعی در این کشور آغاز شود چرا که دمشق بعد از سه سال بحران جشن پیروزی اراده‌ها را برگزار کرده و همه مستکبران را مات و مبهوت گذاشته است.

این نماینده مجلس این پیروزی اراده‌ها را زنگ خطری برای استکبار جهانی اعلام کرد که دیگر دوره حاکمیت زور و ظلم و جفا گذشته و امروز مقطع حاکمیت اراده‌ها در دنیاست.
انتهای پیام/62001/ی30/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها