امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۹:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86855
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه، دوشنبه و ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه هفته آینده طی جلساتی گزارش سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات را استماع و بررسی می‌کنند.

جلسه کمیته آموزش عالی و آموزش پزشکی عصر روز یکشنبه آتی برگزار می‌شود.

ارائه گزارش‌های میرزاده رئیس فعلی دانشگاه آزاد، فرهاد دانشجو رئیس سابق این دانشگاه و همچنین عبدالله جاسبی رئیس اسبق دانشگاه آزاد در پاسخ به گزارش تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی در دستور کار نشست صبح روز دوشنبه این کمیسیون قرار دارد.

جلسه کارگروه‌های آموزش و پرورش، تحقیقات و فناوری، علوم انسانی و اسلامی شدن دانشگاه‌ها، آموزش‌های مهارتی و آموزش عالی و آموزش پزشکی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس هفته آینده برگزار می‌شود.

علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش سه‌شنبه بعد برای پاسخگویی به سؤالات رجبی به نمایندگی از طرف 2 نفر از نمایندگان (محمدحسین فرهنگی و ایرج ندیمی) و ابراهیم کارخانه‌ نماینده همدان در کمیسیون آموزش مجلس حاضر می‌شود.

رضا فرجی‌دانا وزیر علوم، تحقیقات و فناوری هفته آتی برای پاسخگویی به سؤالات محمد سلیمانی، ندیمی، آصفری و رحیم زارع به این کمیسیون می‌رود.

بررسی لایحه اساسنامه سازمان فرهنگی-هنری فارسی زبانان (ایتا) نیز آخرین دستور کار جلسات هفته آینده کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها