امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۹:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86871
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام شهیدی محلاتی معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران پس ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام شهیدی محلاتی معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران پس از عیادت از آیت‌الله مهدوی کنی در جمع خبرنگاران گفت: آنطور که دکترها برای من شرح دادند سکته وسیعی برای ایشان با توجه به بیماری که از قبل داشتند رخ داده است.

وی ادامه داد: ولی با تلاشی که پزشکان داشته‌اند نبض ایشان را برگردانده‌ و فشار را تنظیم کرده‌اند و نظرشان این است که اگر تا فردا بعدا از ظهر در همین وضعیت حفظ شوند دستگاه‌ها و دوز داروها را کمتر می‌کنند.

شهیدی محلاتی اضافه کرد: اگر تا فردا بعد از ظهر این کارها انجام شود پزشکان به بهبود وضعیت ایشان امیدوارتر می‌شوند.

معاون رئیس‌جمهور با بیان اینکه ما افراد کمی مثل آیت‌الله مهدوی‌کنی داریم، اظهار داشت: ما طلبه‌ها ایشان را سلمان زمان خود می‌دانیم.

وی ویژگی شخصیتی آیت‌الله مهدوی کنی را تعبد نسبت به ولایت فقیه خواند و افزود: این تعبد هم در زمان امام و هم در زمان رهبری وجود داشت و ایشان آنچه تشخیص می‌دادکه ولایت می‌خواهد دنبال می‌کرد.

وی آزادگی، آرامش و وقار آیت‌الله مهدوی‌کنی را یادآور شد و خاطرنشان کرد: با توجه به احترامی که آیت‌الله مهدوی‌کنی در میان علما داشتند دیگر علما نیز از ایشان تبعیت داشتند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها