امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 24
۰۸:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8689
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۳۵
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی فرمانده انتظامی استان کرمان، کامبیز اسماعیلی اظهار داشت: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی فرمانده انتظامی استان کرمان، کامبیز اسماعیلی اظهار داشت: پیرو شکایت دانشجوی دختر یکی از دانشگاه‌های شهر کرمان مبنی بر برداشت غیرمجاز مبالغی از حساب بانکی وی طی چند ماهه گذشته و به صورت اینترنتی، ماموران این پلیس تحقیقات خود را برای شناسایی سارق آغاز کردند.

وی با اشاره به تجسس‌های فنی کارآگاهان پلیس فتا و بررسی‌های صورت گرفته از حساب بانکی شاکی خاطر نشان کرد: مبالغ برداشت شده از حساب به منظور خرید اینترنتی کارت شارژ مورد استفاده قرار گرفته بودند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در ادامه تحقیقات تخصصی و فنی پلیس فتا متهم که هم دانشگاهی شاکی بود، شناسایی و با هماهنگی با حراست دانشگاه دستگیر شد و در بازجویی‌های صورت گرفته ابتدا منکر هر گونه عمل خلاف قانون شد، اما پس از مواجه شدن با مدارک و مستندات به جرم خود مبنی بر برداشت غیرقانونی از حساب بانکی شاکی و خرید کارت شارژ به صورت اینترنتی اعتراف کرد.

اسماعیلی با بیان اینکه مجرم دستگیر شده خواستگار شاکی بوده و به منظور ازدواج مدتی با هم رابطه داشته‌اند، ابراز داشت: شنیدن جواب رد ازدواج از سوی صاحب حساب و جبران مخارج زمان آشنایی، بهانه سارق برای سرقت بوده است.

رییس پلیس فتا استان کرمان به همشهریان هشدار داد که اطلاعات حساب خود را در اختیار دیگران قرار ندهید تا زمینه وسوسه ارتکاب جرم و وقوع آن فراهم نشده و به منظور پیشگیری از سرقت‌های احتمالی رمزهای کارت بانک خود را به صورت دوره‌ای تغییر دهید.
انتهای پیام/2446/ق/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار