امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۲:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86890
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از روابط عمومی شهرداری اصفهان، سیدمرتضی سقاییان‌نژاد در جلسه هم‌اندیشی با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از روابط عمومی شهرداری اصفهان، سیدمرتضی سقاییان‌نژاد در جلسه هم‌اندیشی با کمیته‌های برگزاری اجلاس و جشنواره بین‌المللی میراث فرهنگی اظهار داشت: برگزاری اجلاس و جشنواره بین‌المللی میراث فرهنگی ناملموس، باعث توسعه صنعت گردشگری در کشور خواهد شد.

وی اذعان کرد: برنامه‌های ستاد برگزاری باید به گونه‌ای هماهنگ و منظم، برنامه‌ریزی شود که میهمانان اجلاس و جشنواره، در هیچ برنامه‌ای با کوچک‌ترین مشکلی مواجه نشوند.

شهردار اصفهان تصریح کرد: برگزاری این رخداد در اصفهان، صرفاً یک برنامه اجرایی نخواهد بود و ما به دنبال افق‌های روشن و دستاوردهای بلند مدت و ارزشمند برای اصفهان و کشور هستیم.

سقاییان‌نژاد در ادامه این جلسه به همه کمیته‌ها ابلاغ نمود به صورت جدی وارد عرصه شده و با استفاده از تجربیات گذشته اجلاس ICCN در کشورهای دیگر، تلاش نمایند این اجلاس و جشنواره را به بهترین شکل در اصفهان برگزار نمایند.

وی نقش شهروندان در برگزاری این اجلاس و جشنواره را نقشی مهم و محوری ارزیابی کرد و گفت: در بخش اطلاع‌رسانی، شناخت و آگاهی‌بخشی شهروندان از برنامه‌های اجلاس و جشنواره باید در اولویت باشد.

انتهای پیام/2301/گ/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار