امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۰:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86898
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار بهداشت ودرمان فارس،روح الله قائدامینی گفت: به مناسبت فرا رسیدن بیست و پنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)، بیمارستان صحرایی در محوطه ...

به گزارش خبرنگار بهداشت ودرمان فارس،روح الله قائدامینی گفت: به مناسبت فرا رسیدن بیست و پنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)، بیمارستان صحرایی در محوطه حرم مطهر امام راحل (ره) به منظور ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به زائران شرکت کننده در این مراسم برپا شد.

معاون امداد و درمان سازمان بسیج جامعه پزشکی گفت: این بیمارستان یک روز قبل از مراسم ارتحال امام راحل با همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایران برپا و تا یک روز بعد از مراسم به ارائه خدمات عمومی و تخصصی خواهد پرداخت.

وی تصریح کرد: همچنین بیمارانی که نیاز به خدمات تخصصی، مراقبتی، اعمال جراحی و یا بستری داشته باشند به بیمارستان‌های همجوار اعزام خواهند شد تا سایر نیازهای درمانی آنان در این مراکز به صورت رایگان مورد پیگیری قرار بگیرد.

معاون امداد و درمان سازمان بسیج جامعه پزشکی گفت: آمبولانس، پزشک و پیراپزشک همراه با کاروان‌‌های اعزامی برای حضور در مراسم ارتحال امام خمینی(ره) اعزام خواهند شد.

اعزام آمبولانس و کارشناس بهداشت به همراه کاروان‌های اعزامی

قائد امینی با اشاره به اعزام پزشکان و پیراپزشکان بسیجی همراه با کاروان‌های اعزامی از سوی استان‌ها به تهران، عنوان کرد: براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته، معاونت بهداشت و درمان سپاه‌های استانی مسئولیت اعزام اکیپ بهداشت و درمان به تهران را بر عهده خواهند داشت.

معاون امداد و درمان سازمان بسیج جامعه پزشکی افزود: بر این اساس همراه با هر اکیپ استانی شرکت کننده در مراسم ارتحال یک آمبولانس و در هر اتوبوس نیز یک کارشناس بهداشتی حضور خواهد داشت که مسئولیت امور بهداشتی را بر عهده دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها