امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۴:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86899
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
مرتضی اکبرپور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره حادثه رانش زمین در یکی از روستاهای استان گلستان، اظهار داشت:‌ روز گذشته رانش زمین در روستای ...

مرتضی اکبرپور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره حادثه رانش زمین در یکی از روستاهای استان گلستان، اظهار داشت:‌ روز گذشته رانش زمین در روستای نرگس‌چال از توابع شهرستان آزادشهر استان گلستان اتفاق ‌افتاد.

وی ادامه داد: حدود 20 خانواده در این روستا زندگی می‌کردند که هم‌اکنون مکانیابی مناسبی برای آنها انجام شده و بنیاد مسکن در حال مطالعه مکان جدیدی برای این روستا است. خوشبختانه در این حادثه کسی آسیب ندیده است و مسئولان، محلی را برای گذران زندگی این 20 خانواده احداث کرده‌اند.

اکبرپور درباره سیل مازندران اظهار داشت: سیل استان مازندران شهرهای ساری، نکا، بهشهر و مناطق روستایی را با آسیب‌های و خساراتی مواجه کرده است.

معاون آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور خاطرنشان کرد: متاسفانه در این سیلاب 2 نفر جان خود را از دست دادند و یک نفر نیز مجروح شد.

اکبرپور افزود: آب شرب 59 روستا به دلیل ترکیدگی لوله آب گل‌آلود شده است و اعلام شده تا اطلاع ثانوی از آب لوله‌کشی استفاده نشود، عوامل اجرایی آب تانکر و آب‌های بطری در روستاها توزیع می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه خانه‌ها و مزارع استان مازندران از جمله 3 شهر نکا، بهشهر و ساری دچار بیشترین خسارات شده است، گفت: در حال جمع‌بندی میزان خسارات هستیم تا شنبه به دولت اعلام شود.

وی به بارندگی و آبگرفتگی در استان سمنان نیز اشاره کرد و گفت:‌ دو شهر دامغان و شاهرود بیشترین بارندگی را در استان سمنان داشته‌اند، ولی در این شهرستان‌ها خانه‌ها خسارات چندانی ندیده‌اند، ولی مزارع دچار خسارت شده‌اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار