امروز : پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 23
۰۴:۰۵
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86900
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 9
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از ستاد تسهیلات زائرین استان قم، عیسی رضایی با اشاره به ثبت معنوی واقعه 15 خرداد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از ستاد تسهیلات زائرین استان قم، عیسی رضایی با اشاره به ثبت معنوی واقعه 15 خرداد به نام قم، اظهار داشت: پیش‌نویس و درخواست آن را به رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و معاون رئیس جمهور ارائه کردیم و وی نیز دستور کتبی آن را صادر کرده است.

وی افزود: پرونده ثبتی این اقدام تشکیل شده و در حال گذراندن مراحل ثبت است.

رئیس کمیته اسکان ستاد تسهیلات زائرین استان قم تصریح کرد: از مهم‌ترین وظایف محول شده به اداره کل میراث فرهنگی بحث اسکان است که با هماهنگی و همراهی اداره کل آموزش و پرورش و اداره کل ورزش و جوانان تعدادی از مدارس و محیط‌های ورزشی را برای اسکان زائرین آماده‌سازی کرده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: هماهنگی‌هایی نیز با سازمان تبلیغات و اداره کل اوقاف و امور خیریه انجام شده است چرا که زائرین در این برهه بیشتر به صورت کاروانی هستند از همین رو تعدادی از حسینیه‌ها و تکایا آماده خدمات‌دهی شده است.

رضایی در پایان متذکر شد: در ایام تعطیل تمام موزه‌ها به ویژه موزه گنجینه آثار مراجع آماده بازدید بوده و بخش‌های گردشگری نیز فعال هستند.

انتهای پیام/2258/ذ/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها