امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۲:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86902
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بشرویه، قاسم کریمی بعد از ظهر امروز در دیدار با کادر پزشکی بیمارستان شفای بشرویه، اظهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بشرویه، قاسم کریمی بعد از ظهر امروز در دیدار با کادر پزشکی بیمارستان شفای بشرویه، اظهار داشت: طرح تحول نظام سلامت با هدف حفظ و ارتقای سلامت و عدالت در سلامت در سطح کشور اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: با ابلاغ سیاست‌های کلان نظام سلامت آینده روشنی در این عرصه بوجود آمده است که در نهایت منجر به تامین، حفظ و ارتقای سلامت، افزایش امید به زندگی می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با تأکید بر اینکه کمک به بیماران نیازمند پشتوانه‌ای محکم است، متذکر شد: کاهش میزان پرداختی بیماران بستری در بیمارستان‌های دولتی از اهداف اجرای این طرح است.

کریمی تصریح کرد: حفاظت مالی از بیماران نیازمندی که دارای بیماری‌های صعب‌العلاج و خاص هستند از جمله مهم‌ترین برنامه‌هایی است که در قالب اجرای این طرح به آن توجه ویژه شده است.

وی، ترویج زایمان طبیعی در بین زنان را از دیگر اهداف طرح تحول نظام سلامت عنوان کرد و متذکر شد: در حین اجرای این طرح در بیمارستان‌های استان نظارت‌های لازم بر اجرای مطلوب آن صورت می‌پذیرد.

اختصاص ساختمان مناسب برای کلینیک تخصصی بیمارستان بشرویه در دستور کار قرار گیرد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند عنوان داشت: فضای فعلی کلینیک تخصصی بیمارستان شفای بشرویه نامناسب بوده و در شان شهروندان و پزشکان متخصص این شهرستان نیست.

کریمی اضافه کرد: با همکاری دیگر دستگاه‌ها و استفاده از ظرفیت‌های مدیران و مسئولان بشرویه شایسته است نسبت به اختصاص ساختمان و فضایی مناسب به این کلینیک اقدام شود و دانشگاه علوم پزشکی استان نیز در این زمینه همکاری‌های لازم را در زمینه پرداخت اجاره انجام می‌دهد.

انتهای پیام/69006/ذ20/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها