امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۰:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86931
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سومریه نیوز، «صلاح الدین احمد الکریم»، رئیس شورای استانداری صلاح الدین امروز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سومریه نیوز، «صلاح الدین احمد الکریم»، رئیس شورای استانداری صلاح الدین امروز پنج‌شنبه با دادن هشدار نسبت به توطئه گروه تروریستی داعش در کشتار اهالی این استان و آواره نمودن آنها خواستار دخالت مراجع عظام عراق برای آرام نمودن اوضاع شد.

الکریم با حضور در کنفرانسی مطبوعاتی خاطر نشان کرد: آنچه امروز در سامرا حادث شد، حمله‌ای مایوسانه و ناامیدانه علیه شهر سامرا و تمام مناطق استان بود و گزارش‌های به دست آمده نشان می‌دهد که طرحی بزرگ و خطرناک برای قتل و کشتار و آواره کردن اهالی استان تدارک دیده شده است.

رئیس شورای استانداری صلاح الدین از مراجع شیعی و سنی خواست برای جلوگیری از تشدید اوضاع امنیتی و تجدید صفوف مردم و پیش از پیچیده‌تر شدن اوضاع وارد عمل شوند.

الکریم همچنین خواستار تعامل مثبت رسانه‌ها با این رخداد و جلوگیری از اشاعه اکاذیب و رعب و وحشت در میان مردم شد و از اهالی سامرا خواست تا با قدرت و منسجم در برابر گروه‌های تروریستی ایستادگی کنند.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها