امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۷:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8696
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۳۵
تعداد بازدید: 94
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان بهشهر، بعدازظهر امروز دو تن از اعضای هیئت برد پرستاری کشور به بررسی و ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان بهشهر، بعدازظهر امروز دو تن از اعضای هیئت برد پرستاری کشور به بررسی و ارزشیابی امکانات و تجهیزات مکان پیشنهادی دانشکده پرستاری و مامایی شرق مازندران در بهشهر پرداختند.

طی جلسه‌ای که امروز با حضور مسئولان دانشگاه علوم پزشکی مازندران و دو تن از اعضای هیئت برد پرستاری کشور برگزار شده بود، مسئولان مرتبط استانی و شهرستانی همچنین مدیران ارشد شهرستان بهشهر قول مساعد برای تجهیز و رفع نواقص موجود در محل پیشنهادی دانشکده را دادند.

به گفته محسن باقری، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهشهر، هئیت برد پرستاری مجوز تاسیس دانشکده پرستاری و مامایی شرق مازندران را تصویب کرد.

وی افزود: نام این دانشکده در دفترچه‌های آزمون امسال درج می‌شود و از سال تحصیلی آینده هم در گام نخست 30 دانشجو پذیرش خواهند شد.

به گزارش فارس، توسط یکی از خیران بهشهری، یک قطعه زمین به مساحت 7 هزار متر مربع به دانشگاه علوم پزشکی مازندران برای ساخت دانشکده پرستاری و مامایی شرق مازندران اهدا شد و تا آن زمان، دانشجویان در مکان فعلی(مرکز بهورزی سابق واقع در گرائیل‌محله بهشهر) تحصیل خواهند کرد.
انتهای پیام/86001/ت10
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها