امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۲۲:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86961
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۵۷
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرنگار گروه مجلس خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه هفته آینده ...

به گزارش خبرنگار گروه مجلس خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه هفته آینده تشکیل جلسه علنی می‌دهند و در این جلسات قرار است طرح‌ها و لوایح ذیل را مورد بحث و بررسی قرار دهند:

*لایحه موافقتنامه همکاری بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری خلق چین در زمینه مبارزه با جرایم فراملی

*لایحه موافقتنامه تشویق و حمایت متقابل از سرمایه‌گذاری بین دولت جمهوری اسلامی ایران دولت جمهوری بروندی

*لایحه موافقتنامه مربوط به همکاری در زمینه امنیت در دریای خزر

*لایحه تعیین تعرفه خدمات مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

*لایحه تمدید مدت اجرای آزمایشی قانون استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

*طرح جامع کاداستر کشور

*طرح استفساریه ماده 133 قانون مالیات‌های مستقیم مصوب 1336 و اصلاحات بعدی آن

*لایحه الحاق جزیره هرمز به محدوده منطقه آزاد قشم

*طرح نحوه فعالیت احزاب و گروه‌های سیاسی

*لایحه اجازه مشارکت جمهوری اسلامی ایران در افزایش سرمایه دور پنجم بانک توسعه اسلامی

*طرح حمایت از صنعت برق کشور

*لایحه الحاق بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری به محدوده منطقه آزاد تجاری-صنعتی چابهار

*طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده

*طرح اصلاح بند (ج) ماده 178 قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران

*طرح اصلاح بند (ز) ماده 44 قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران

*لایحه چگونگی تشکیل و نحوه رسیدگی هیأت‌های انضباطی نیروهای مسلح

*طرح دائمی شدن قانون اصلاح قانون بیمه اجباری مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی در مقابل شخص ثالث مصوب 16/4/1387 طبق اصل 85 قانون اساسی

*لایحه موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری کنیا به منظور اجتناب از اخذ مالیات مضاعف و جلوگیری از فرار مالیاتی در مورد مالیات بر درآمد و سرمایه و پروتکل الحاقیی آن

*لایحه اصلاح قانون اعتبار اسناد عادی وام‌های پرداختی شرکت‌های تعاونی روستایی، عشایری و صیادی به اعضاء مصوب 1365 و قانون اصلاح قانون‌ مذکور ‌مصوب 1371

*لایحه دریافت عوارض برق تجدیدپذیر

*لایحه تعیین مرجع تهیه و تصویب مقررات مربوط به تخلفات از نظامات راجع به امور شهری و شد و آمد و چگونگی اجرای آن

*طرح الحاق یک تبصره به قانون احداث پروژه‌های عمرانی بخش راه و ترابری از طریق مشارکت بانک‌ها و سایر منابع مالی و پولی کشور مصوب 24/8/1366 مجلس شورای اسلامی و اصلاحات بعدی آن

*لایحه اجازه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به پروتکل‌های اصلاحی (1) ، (2) و (4) کنوانسیون ورشو و اصلاحی آن به موجب پروتکل لاهه مربوط به یکسان کردن برخی از مقررات حمل و نقل هوایی بین‌المللی

*گزارش کمیسیون عمران مجلس درباره ردّ طرح اصلاح ماده 5 قانون تأسیس شورایعالی شهرسازی و معماری ایران

*لایحه اصلاح ماده 8 قانون تأسیس سازمان اسناد ملی ایران

* راهکارهای بهبود تعامل وزارتخانه‌ها با مجلس بررسی می‌شود

معاونان پارلمانی وزارتخانه‌ها و نهادهای دولتی و خصوصی روز شنبه 17 خرداد با علی لاریجانی،‌ رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو می‌کنند.

در این دیدار که هر ساله برگزار می‌شود ابتدا معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گزارشی از روند تعامل دو قوه ارائه داده و سپس تعدادی از معاونان پارلمانی وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها مسائل و مشکلات در امر ارتباط با مجلس را مطرح کرده و پیشنهادهای خود را به‌منظور بهتر شدن این تعامل ارائه می‌کنند. 

*زنگنه از برنامه‌های وزارت نفت برای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در صنعت نفت گزارش می‌دهد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه هفته آینده، پس از یک هفته سرکشی به حوزه‌های انتخابیه تشکیل جلسه علنی می‌دهند.

بیژن زنگنه وزیر نفت هفته آتی با حضور در جلسه علنی خانه ملت، در زمینه برنامه‌های وزارت نفت برای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در صنعت نفت، به وکلای ملت گزارش می‌دهد.

ارائه گزارش معاونت نظارت درباره اقدامات نظارتی مجلس شورای اسلامی در سال دوم فعالیت دوره نهم خانه ملت (اجلاسیه دوم) در راستای اجرای ماده 219 آیین‌نامه داخلی مجلس از دیگر دستور کارهای نشست‌های علنی هفته بعد پارلمان است.

همچنین اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده طی جلساتی اعضای جدید هیأت رئیسه برای سومین اجلاسیه کمیسیون عمران را انتخاب می‌کنند.

روز سه‌شنبه طرح جلوگیری از پرداخت دموراژ (خسارت تأخیر) کشتی‌ها مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد و سپس اعضای کمیسیون عمران رسیدگی به طرح یک‌فوریتی اصلاح قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان را ادامه می‌دهند.

بیژن زنگنه وزیر نفت هفته آینده برای پاسخگویی به سؤالات غلامرضا اسداللهی نماینده تربت‌جام، ایرج ندیمی لاهیجان، جبار کوچکی‌نژاد نماینده رشت و نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه راهی کمیسیون عمران مجلس می‌شود.

کارگروه مسکن و شهرسازی کمیسیون عمران دوشنبه آتی طرح ایجاد رونق در ساخت و ساز و تسهیل صدور پروانه ساختمانی و طرح اصلاح قانون بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهد.

* نشست کمیسیون اصل 90 برای بررسی گزارش هدفمندی یارانه‌ها

اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی یکشنبه هفته آینده نشست عمومی برای بررسی گزارش هدفمندسازی یارانه‌ها خواهند داشت.

روز سه‌شنبه نشست مشترک کمیسیون اصل 90 با مسئولان وزارتخانه‌های کشور، راه و شهرسازی، نیرو، جهادکشاورزی و دادستانی کل کشور، سازمان بازرسی کل کشور و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی پیرامون ساخت و سازهای غیرمجاز در حاشیه شهرها برگزار می‌شود.

کارگروه‌های فرهنگی و اجتماعی، اقتصادی، فنی و عمرانی، ارتقای سلامت اداری، قضایی و حقوقی و سیاسی و نظامی هفته آینده به شکایات واصله رسیدگی می‌کنند.

کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس نیز هفته بعد قوانین و مقررات و ساختار مرکز پژوهش‌های مجلس (مربوط به ساختار اداری) را مورد رسیدگی قرار می‌دهد.

جمع‌بندی بررسی طرح الحاق موادی به قانون آیین‌نامه داخلی و جمع‌بندی طرح اصلاح مواد (104) و (158) قانون آیین‌نامه داخلی نیز در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.

* میرزاده، دانشجو و جاسبی راهی کمیسیون آموزش مجلس می‌شوند

اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه هفته آینده طی جلساتی گزارش سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات را استماع و بررسی می‌کنند.

جلسه کمیته آموزش عالی و آموزش پزشکی عصر روز یکشنبه آتی برگزار می‌شود.

ارائه گزارش‌های میرزاده رئیس فعلی دانشگاه آزاد، فرهاد دانشجو رئیس سابق این دانشگاه و همچنین عبدالله جاسبی رئیس اسبق دانشگاه آزاد در پاسخ به گزارش تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی در دستور کار نشست صبح روز دوشنبه این کمیسیون قرار دارد.

جلسه کارگروه‌های آموزش و پرورش، تحقیقات و فناوری، علوم انسانی و اسلامی شدن دانشگاه‌ها، آموزش‌های مهارتی و آموزش عالی و آموزش پزشکی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس هفته آینده برگزار می‌شود.

علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش سه‌شنبه بعد برای پاسخگویی به سؤالات رجبی به نمایندگی از طرف 2 نفر از نمایندگان (محمدحسین فرهنگی و ایرج ندیمی) و ابراهیم کارخانه‌ نماینده همدان در کمیسیون آموزش مجلس حاضر می‌شود.

رضا فرجی‌دانا وزیر علوم، تحقیقات و فناوری هفته آتی برای پاسخگویی به سؤالات محمد سلیمانی، ندیمی، آصفری و رحیم زارع به این کمیسیون می‌رود.

بررسی لایحه اساسنامه سازمان فرهنگی-هنری فارسی زبانان (ایتا) نیز آخرین دستور کار جلسات هفته آینده کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس است.

* «طوفان تهران» پای رئیس سازمان هواشناسی را به مجلس باز کرد

اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده طی جلساتی بررسی لایحه کاهش ساعت کار زنان شاغل را ادامه می‌دهند.

رئیس سازمان هواشناسی نیز هفته آتی به منظور ارائه توضیحاتی درباره حادثه طوفان تهران به کمیسیون اجتماعی خانه ملت احضار شد.

بررسی لایحه اساسنامه سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی (ساتبا)، رسیدگی به طرح بازنگری مقررات اداری و استخدامی شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در دستور کار این این کمیسیون قرار دارد.

کارگروه کمیسیون اجتماعی شنبه آینده رسیدگی به لایحه کاهش ساعت کار زنان شاغل را مورد بررسی قرار می‌دهند.

بررسی طرح تسری قانون فوق‌العاده خاص کارمندان سازمان پزشکی قانونی و انتقال خون به کارمندان سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در دستور کار این کارگروه قرار دارد.

* بررسی مشکلات کالاهای اساسی در کشور در کمیسیون اقتصادی مجلس

اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده طی جلساتی هیأت رئیسه جدید کمیسیون برای اجلاسیه سوم خانه ملت را برگزار می‌کنند.

بررسی مسائل و موضوع انتخاباتی در اتاق اصناف که از سوی ریاست مجلس برای رسیدگی به این کمیسیون ارجاع شده، در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.

ادامه رسیدگی به لایحه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم و اصلاحات بعدی آن موضوع بررسی بندهای ارجاعی از صحن علنی مجلس و همچنین ادامه بررسی گزارش واصله به کمیسیون در ارتباط با مشکلات و مسائل کالاهای اساسی در کشور در دستور کار کمیسیون اقتصادی قرار دارد.

* ظریف برای پاسخ به 66 نماینده به مجلس می‌رود

اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده طی جلساتی پس از مروری بر آخرین اخبار و تحولات بین‌المللی، اعضای جدید هیأت رئیسه این کمیسیون برای اجلاسیه سوم خانه ملت را انتخاب می‌کنند.

انتخابات کارگروه‌های کمیسیون عصر روز یکشنبه برگزار می‌شود.

روز سه‌شنبه محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه برای پاسخگویی به سؤال مشترک 12 نفر از نمایندگان، پرسش مشترک 40 نفر نماینده، سؤال ابراهیم آقامحمدی نماینده خرم‌آباد، حسینعلی شهریاری نماینده زاهدان، سؤال مشترک 11 نفر از نمایندگان و ایرج ندیمی نماینده لاهیجان و سیاهکل به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس می‌رود.

* چیت‌چیان به کمیسیون انرژی مجلس می‌رود

اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده طی جلساتی با حضور حمید چیت‌چیان وزیر نیرو سؤالات امید کریمیان نماینده مریوان، عباس قائیدرحمت نماینده دورود و ازنا، احمد شوهانی نماینده ایلام، مهدی عیسی‌زاده نماینده شاهین‌دژ، احمد سجادی نماینده سرخس، مقداد نجف‌نژاد نماینده بابلسر و موسی‌الرضا ثروتی نماینده بجنورد را بررسی می‌کنند.

رسیدگی به آخرین وضعیت تحولات توافقنامه ژنو و نیروگاه بوشهر در دستور کار نشست روز سه‌شنبه آتی کمیسیون انرژی مجلس قرار دارد.

کیفیت بنزین پتروشیمی‌ها در رابطه با سایر بنزین تولیدی کشور هفته بعد در این کمیسیون مورد بررسی قرار می‌گیرد.

* منابع ارزی کشور سیف را به مجلس کشاند

اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده طی جلساتی طرح اجازه به وزارت صنعت، معدن و تجارت برای انعقاد قرارداد کار معین با بازرسان شاغل در حوزه نظارت بر بازار اعاده شده از شورای نگهبان را مورد رسیدگی قرار می‌دهند.

بررسی طرح‌های استفساریه و اصلاح بند (ب) ماده 44 قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه و الحاق یک تبصره به آن، استفساریه بند 66 قانون بودجه سال 1392 کل کشور و ایجاد حساب ویژه حمایت از تولید ملی و همچنین ادامه رسیدگی به موضوعات مرتبط با وظایف کمیسیون در اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.

بررسی طرح اصلاح قانون برنامه و بودجه در کمیته ویژه کمیسیون روز دوشنبه ادامه می‌یابد.

روز دوشنبه سؤالات نادر قاضی‌پور و علیرضا محجوب نمایندگان ارومیه و تهران، مهرداد بذرپاش نماینده تهران، پرسش ایرج عبدی، علیرضا محجوب و نادر قاضی‌پور نمایندگان خرم‌آباد و تهران و ارومیه، موسی‌الرضا ثروتی نماینده بجنورد، رضا عبداللهی، سیدعبدالکریم هاشمی، منصور آرامی و ابوالقاسم جراره و زهره طبیب‌زاده نماینده تهران بررسی می‌شود.

انتخابات هیأت رئیسه جدید کمیسیون برنامه و بودجه برای سومین اجلاسیه دوره نهم عصر دوشنبه آتی برگزار می‌شود.

استماع گزارش و بررسی منابع و مصارف ارزی کشور با حضور ولی‌الله سیف رئیس کل بانک مرکزی و رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی دیگر دستور کار هفته آتی این کمیسیون است.

کارگروه اجتماعی کمیسیون روز یکشنبه طرح آموزش همگانی قرآن کریم در خانه و طرح بازنگری مقررات اداری و استخدامی شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور را مورد رسیدگی قرار می‌دهد.

کارگروه اقتصادی به بررسی گزارش نهایی بانک مرکزی در زمینه چگونگی تخصیص منابع بانکی می‌پردازد و سپس رسیدگی به طرح اصلاح ماده 132 قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه را ادامه می‌دهد.

ادامه رسیدگی به طرح استفساریه ماده 58 قانون الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت نیز در دستور کار این کارگروه قرار دارد.

کارگروه عمومی و دفاعی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس سه‌شنبه هفته بعد تفریغ بودجه سال 1391 کل کشور را مورد رسیدگی قرار می‌دهد.

* وزیر بهداشت هم راهی مجلس می‌شود

اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه هفته آینده نشست مشترکی با مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایرانیان و معاونان وی در محل سازمان مذکور خواهند داشت.

روز دو‌شنبه نیز رسیدگی به طرح اصلاح قانون بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی در کارگروه کمیسیون بهداشت ادامه می‌یابد.

روز سه‌شنبه سیدحسن قاضی‌زاده‌هاشمی وزیر بهداشت، درمان برای پاسخگویی به سؤالات محمد دامادی نماینده ساری، نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه، حمید رضا پشنگ نماینده خاش و میرجاوه، کمال علیپور نماینده قائم‌شهر، ایرج ندیمی نماینده لاهیجان، امیرعباس سلطانی نماینده بروجن و محمود نگهبان نماینده خواف و رشتخوار به کمیسیون بهداشت و درمان مجلس می‌رود.

موضوع پوشش بیمه مسئولیت مدنی برای پزشکان با حضور ریاست سازمان نظام پزشکی کشور هفته آتی در کمیسیون مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

* رحمانی‌فضلی برای پاسخ به سؤال 11 نماینده مجلس به کمیسیون شوراها می‌رود

اعضای کمیسیون امور شوراهای مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده طی جلساتی طرح اصلاح جدول حوزه‌های انتخابیه و تعداد نمایندگان آنها را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهند.

روز سه‌شنبه عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور به منظور پاسخگویی به سؤالات علی ایرانپور، عبدالکریم هاشمی، فرهاد بشیری، محمود شکری، احمد جباری، رضا صابری، سید ناصر موسوی ‌لارگانی، کمال علیپور، عبدالوحید فیاضی، ابراهیم نکو و عبدالرحمان رستمیان به کمیسیون امور شوراها می‌رود.

کارگروه این کمیسیون یکشنبه آتی طرح اصلاح جدول حوزه‌های انتخابیه و افزایش تعداد نمایندگان آنها را مورد رسیدگی قرار می‌دهد.

* رئیس سازمان ملی استاندارد به کمیسیون صنایع و معادن مجلس گزارش می‌دهد

اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده طی جلساتی اعضای هیأت رئیسه جدید کمیسیون برای اجلاسیه سوم دوره نهم خانه ملت را انتخاب می‌کنند.

روز سه‌شنبه گزارش رئیس سازمان ملی استاندارد در زمینه عملکرد این سازمان و برنامه‌های آن را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهند.

هیأت تحقیق و تفحص از صنعت خودروسازی کشور نیز یکشنبه آینده گزارش این هیأت از صنعت خودروسازی کشور را استماع و بررسی می‌کند.

کارگروه معدن و صنایع معدنی کمیسیون صنابع و معادن مجلس یکشنبه هفته بعد گزارش معاون امور معادن و صنایع معدنی و معاون وزیر و رئیس هیأت عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران درباره نحوه اجرای بند (الف) تبصره 10 قانون بودجه سال 1393 کل کشور را بررسی می‌کند.

* پیش‌نویس طرح امر به معروف و نهی از منکر بالاخره به مجلس رسید

اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده طی جلساتی درباره وضعیت فرهنگی کشور به بحث و تبادل‌نظر می‌پردازند.

بحث و بررسی پیرامون راهکارهای اجرایی فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با نمایندگان مجلس مبنی بر حرکت فرهنگی و تقویت فرهنگ در جامعه اسلامی با حضور مسئولان دستگاه‌های ذی‌ربط در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.

پیش‌نویس طرح امر به معروف و نهی از منکر روز سه‌شنبه در این کمیسیون مورد بررسی قرار می‌گیرد.

* حجتی در کمیسیون کشاورزی مجلس حاضر می‌شود

اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده طی جلساتی اعضای جدید هیأت رئیسه این کمیسیون برای اجلاسیه سوم دوره نهم خانه ملت را انتخاب می‌کنند.

ادامه بررسی طرح نجات و احیای دریاچه‌ها و تالاب‌های کشور نیز در دستور کار هفته آینده این کمیسیون قرار دارد.

محمود حجتی وزیر جهادکشاورزی برای پاسخگویی به سؤالات محمدرضا رضایی‌کوچی نماینده جهرم، مصطفی افضلی‌فرد و منصور حقیقت‌پور نمایندگان اردبیل، امیر خجسته نماینده همدان، سیدعبدالکریم هاشمی‌نخل‌ابراهیمی نماینده میناب، علی‌نعمت چهاردولی نماینده ملایر، سیدشکرخدا موسوی نماینده اهواز، مؤید حسینی‌صدر نماینده خوی، نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه (به نمایندگی از سه نماینده)، علیرضا سلیمی نماینده محلات و دلیجان، یونس اسدی نماینده مشکین‌شهر و شمس‌الله شریعت‌نژاد نماینده تنکابن به کمیسیون کشاورزی مجلس می‌رود.

هیأت تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان چای هفته بعد محورهای ارجاعی تحقیق و تفحص را با حضور کارشناسان ذی‌ربط بررسی می‌کند.

* جرم سیاسی همچنان روی میز کمیسیون قضایی مجلس

اعضای کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده طی جلساتی اعضای هیأت رئیسه جدید این کمیسیون برای اجلاسیه سوم را انتخاب می‌کنند.

بررسی طرح اصلاح موادی از قانون سازمان بازرسی کل کشور اعاده شده از شورای نگهبان و رسیدگی به طرح جرم سیاسی در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.

کارگروه حقوق خصوصی کمیسیون هفته بعد لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان را بررسی می‌کند و کارگروه حقوق جزا لایحه قضازدایی و حذف برخی عناوین مجرمانه از قوانین را مورد رسیدگی قرار می‌دهد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها