امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۴:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86963
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۵۷
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المیادین، «أحمد أبو ریشة» رئیس مجمع شوراهای بیداری عراق در استان الانبار با اشاره به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المیادین، «أحمد أبو ریشة» رئیس مجمع شوراهای بیداری عراق در استان الانبار با اشاره به اینکه مقابله با داعش واجب است و چاره‌ای جز جنگ با آن و همراهی با دولت در نبرد علیه آنها نیست، تصریح کرد که شبه نظامیان داعش مسئول خون «محمد خمیس أبو ریشة» فرمانده نیروهای بیداری در غرب الرمادی است.

أحمد أبو ریشة ساعتی پس از کشته شدن برادرزاده‌اش با اشاره به اینکه توافقی با داعش وجود نخواهد داشت تصریح کرد که به غیر از راه حل نظامی که از سوی دولت آغاز شده برای داعش وجود ندارد.

درپی کشته شدن محمد خمیس أبو ریشة نیروهای مسلح عشایر مخالف داعش نیروهای این گروهک تروریستی را هدف قرار دادند.

محمد خمیس أبو ریشة روز گذشته همزمان با عملیات گسترده شبه نظامیان داعش در شهر سامرا که منجر به کشته شدن 50 نفر شد، به همراه تعدادی از نیروهای پلیس درپی سه حمله انفجاری در 7 کیلومتری غرب الرمادی کشته شد.

در همین زمینه «غالب الزاملی» از اعضای ائتلاف الاحرار عراق ترور محمد خمیس أبو ریشة را هدفی از سوی داعش دانست که از مدت‌ها قبل مد نظر قرار گرفته بود و افزود: تروریست‌ها قصد گرفتن ماهی از آب گل آلود را دارند و می‌خواهند قهرمانان عراق را به قتل برسانند و نیاز است که عشایر عراقی با نیروهای امنیتی در صفی واحد علیه تروریست‌ها قرار گیرند.

«صلاح عبد الرزاق» از اعضای ائتلاف دولت قانون هم در این رابطه گفت که انجه امروز در فلوچجه جریان دارد عملیات پاکسازی است که در برخی مناطق نیاز به بمباران و برخی دیگر نیاز به محاصره م نعقیب مخالفان مسلح دارد ولی در مجموع نمی‌توان تمام مشکل را از طریق نظامی حل کرد.

حمله صبح دیروز عناصر داعش به شهر سامرا منجر به کشته شدن 51 نفر شد اما ارتش عراق موفق شد حمله به حرم امام هادی(ع) و امام حسن عسکری(ع) را خنثی کند.

انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها