امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۵:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8697
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۳۵
تعداد بازدید: 84
سعید عبدالخانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شوش اظهار کرد: در راستای ارتقای تعالیم قرآنی در سطح فرهنگیان منطقه شاوور کارهای بسیاری خوبی صورت ...

سعید عبدالخانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شوش اظهار کرد: در راستای ارتقای تعالیم قرآنی در سطح فرهنگیان منطقه شاوور کارهای بسیاری خوبی صورت گرفته است.

وی افزود: فرهنگیان که پرورش‌دهنده ذهنیات محصلان محسوب می‌شوند، شناخت خود را از قرآن باید بیش از بیش ارتقا دهند.

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه شاوور با اشاره به کسب سه مقام در مسابقات قرآن و معارف اسلامی فرهنگیان استان خوزستان خاطرنشان کرد: نقش یک معلم در جامعه بسیار مهم و حیاتی است و قشر فرهنگی جامعه به خوبی می‌توانند ارتباط قرآن را با پرورش محصلان خود درهم بیامیزند.

وی، شناخت دانش‌آموزان پایه را از قرآن بسیار مهم دانست و گفت: برای اینکه جامعه‌ای داشته باشیم که تبعیت از قرآن در آن زیاد باشد باید تعالیم قرآنی را از پایه برای دانش‌آموزان تشریح و تفهیم کنیم.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شوش، فرهنگیان اداره آموزش و پرورش منطقه شاوور موفق به کسب سه مقام در مسابقات قرآن و معارف اسلامی استان خوزستان شدند که از میان آن‌ها در رشته حفظ قرآن احمد دستوریان و فؤاد پریزاد موفق به کسب رتبه اول و صعود به مسابقات قرآن و معارف اسلامی کشوری شدند و مصطفی چنانی رتبه سوم تفسیر قرآن این مسابقات را کسب کرد.
انتهای پیام/72001/ذ10
برچسب ها:
آخرین اخبار