امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۰:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86973
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۵۷
تعداد بازدید: 109
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سرهنگ محمد حسین حمیدی به بارش پراکنده باران در استان های گلستان، مازندران و خراسان شمالی اشاره کرد و اظهارداشت: ترافیک ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سرهنگ محمد حسین حمیدی به بارش پراکنده باران در استان های گلستان، مازندران و خراسان شمالی اشاره کرد و اظهارداشت: ترافیک در محورهای هراز، کرج، چالوس و فیروزکوه نیمه سنگین است و سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیک روان برخوردار است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ادامه داد: تردد کلیه کامیونها و کامیونت ها بجز حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی تا ساعت 24 روز پنج شنبه 15 خردادماه ممنوع بوده و بعد از آن تا ساعت 6 صبح امروز جمعه 16 خردادماه مجاز به تردد هستند؛ وسایل نقلیه سنگین برای تردد در روز جمعه، محدودیت مختص به خود را خواهند داشت.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت 13 روز جمعه 16 خرداد ماه الی ساعت 2 بامداد روز شنبه 17 خردادماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت 15 روز جمعه الی ساعت 2 بامداد روز شنبه با اعلام مامورین پلیس راه در محل تردد کلیه وسایل نقلیه از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) بصورت یکطرفه می باشد.

به گفته حمیدی، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روز جمعه (16 خردادماه) الی ساعت 3 بامداد روز شنبه ( 17 خردادماه) از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و از ساعت 15 روز جمعه الی ساعت 3 بامداد روز شنبه با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها