امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۴:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86979
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۵۸
تعداد بازدید: 84
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به  نقل از خبرگزاری رسمی سوریه سانا،‌ بشار اسد رئیس جمهور این کشور در دیدار با هیئت پارلمانی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به  نقل از خبرگزاری رسمی سوریه سانا،‌ بشار اسد رئیس جمهور این کشور در دیدار با هیئت پارلمانی ایرانی به ریاست «علاء الدین بروجردی» رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ایران تاکید کرد: نسبت مشارکت بالای ملت سوریه در انتخابات ریاست جمهوری پیامی قوی به کشورهای غربی وکشورهایی است که در جنگ علیه سوریه دست دارند.

وی افزود این پیام تاکید دارد که ملت سوریه ملتی سرزنده بوده و مصمم است که سرنوشتش را به دست خود رقم بزند و این ملت همیشه به آینده امید وار است.

وی تصریح کرد:‌«پیروزی‌هایی که ملت سوریه آن را تحقق بخشیده و موفقیت‌های ایران در زمینه‌های مختلف به ویژه در مورد پرونده هسته‌ای و همچنین تحولات مثبتی که در بسیاری از کشورهای منطقه رخ داده ما را به آینده ملت‌های منطقه امیدوار می‌کند.»

بشار اسد همچنین از مواضع محکم و باثبات ایران در کنار سوریه برای مقابله با جنگ تروریستی سه ساله علیه مردم تقدیر کرد.

بشار اسد با کسب بیش از 88 درصد از آرا درانتخابات ریاست جمهوری سوریه پیروز و به مدت 7 سال دیگر در منصب خود ابقا شد.

انتخابات ریاست جمهوری در داخل سوریه در تاریخ 13 خرداد ماه جاری برگزار و با استقبال گسترده مردم این کشور روبرو شد به گونه‌ای که با وجود شرایط امنیتی که کشور با آن مواجه است، نسبت مشارکت از 72 درصد گذشت.
انتهای پیام/س 
برچسب ها:
آخرین اخبار