امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۰۳:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86986
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۵:۳۶
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، در حالی اکران رسمی «50 قدم آخر» به کارگردانی کیومرث پوراحمد از امروز در گروه فرهنگ آغاز می شود که «زندگی جای دیگریست» ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، در حالی اکران رسمی «50 قدم آخر» به کارگردانی کیومرث پوراحمد از امروز در گروه فرهنگ آغاز می شود که «زندگی جای دیگریست» با فروش 470 میلیونی با سینمای سرگروه خداحافظی کرد.

به گفته سعید سعدی مدیر شرکت نسیم صبا پخش کننده «50 قدم آخر» این فیلم از امروز در 12 سینمای تهران و 5 شهر اصفهان،اهواز،شیراز،رشت و مشهد شروع خواهد شد.

براساس این گزارش، طبق اعلام حبیب اسماعیلی مدیر شرکت رسانه مولود فیلم سینمایی «زندگی جای دیگری است»، این فیلم با فروش معادل 470 میلیون در تهران و 150 میلیون در شهرستان و در مجموع 620 میلیون تومان سینمای سرگروه خود را از دست داده است اما همچنان 30 سینما در شهرستانها را در اختیار دارد.

به گفته اسماعیلی همچنین فروش «طبقه حساس» از 6 میلیارد تومان عبور کرد که این فیلم با وجود از دست دادن سینمای سرگروه همچنان 12 سینما در تهران و 28 سینما در شهرستان در اختیار دارد که تاکنون 3 میلیارد و 350 میلیون در تهران و 2 میلیارد و 700 میلیون تومان در شهرستان فروش کرده است.

همچنین امیر قطبی از دفتر فیلمیران نیز آمار فروش «متروپل» را تا پایان روز پنجشنبه 340 میلیون تومان اعلام کرد که فیلم مسعود کیمیایی 230 میلیون در تهران و 110 میلیون تومان در شهرستان فروش کرده است.

براساس این گزارش، همچنین طبق اعلام احمد مختاری از دفتر هدایت فیلم، «اشباح» به کارگردانی داریوش مهرجویی  با در اختیار داشتن 10 سینما در تهارن و 4 سینما در شهرستان تاکنون 143 میلیون در تهران و 20 میلیون در شهرستان و در مجموع 163 میلیون تومان فروش کرده است که از هفته جاری سینماهای این فیلم در تهران و شهرستان اضافه خواهد شد.

همچنین محمدرضا صابری مدیرعامل شرکت نورتابان مجموع فروش فیلم سینمایی «پنج ستاره» با در اختیار داشتن 74 سینما را 604 میلیون تومان اعلام کرد. اولین فیلم مهشید افشارزاده تاکنون در تهران 424 میلیون و در شهرستانها 180 میلیون تومان فروش کرده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها