امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۶:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86990
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۵:۳۶
تعداد بازدید: 23
حجت‌الاسلام علی‌اصغر لطفی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خصوص حضور «کلی جیمز کلارک» در پایتخت معنوی ایران، اظهار داشت: در روزهایی که مردم ایران ...

حجت‌الاسلام علی‌اصغر لطفی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خصوص حضور «کلی جیمز کلارک» در پایتخت معنوی ایران، اظهار داشت: در روزهایی که مردم ایران عزادار سالگرد امام خمینی (ره) هستند و همچنین در حالی که یکی از یاران وفادار امام راحل در بستر بیماری هستند، حضور یک فرد معلوم‌الحال قابل توجیه نیست.

وی خاطرنشان کرد: حضور وی برای سخنرانی در حالی که طرفدار همجنس‌گرایی و مخالف حکومت دینی است در شهر مشهد آن هم با حضور در بارگاه ملکوتی امام هشتم (ع) غیرقابل قبول است.

عضو شورای شهر مشهد تصریح داشت: من به جهاد دانشگاهی هشدار می‌دهم که دیگر از این موارد تکرار نشود که ما ناچار به واکنش‌های قانونی و هم واکنش‌های عمومی و حزب‌اللهی مردم خواهیم بود.

گفتنی است؛ صبح امروز قرار بود «کلی جیمز کلارک» فیلسوف لیبرال آمریکایی ضمن حضور در کارگاه فلسفه دین در دانشگاه فردوسی مشهد به ترویج عقاید خود بپردازد که با اعتراض دانشجویان این جلسه برگزار نشد.

اعتراض دانشجویان به حضور وی در پایتخت معنوی ایران به پایان نرسید و عصر امروز در تجمعی در میدان 10 دی روبه‌روی مهمانسرای جهاد دانشگاهی اعتراض خود را نسبت به حضور و دعوت وی توسط جهاد دانشگاهی اعلام کردند.

شایان ذکر است؛ «کلارک»، مدافع حقوق همجنس‌بازان است و برای ادعای خود توجیهات دینی فراهم می‌کند. هنگامی که اوایل اسفندماه 1392 رئیس جمهور اوگاندا قانون ضد همجنس‌گرایی را امضا کرد، «کلارک» در نامه‌ای‌ سرگشاده به مسیحیان با عنوان «به افراد همجنس‌باز آسیب می‌زنید و این درست نیست»، به قوانین کشورهای اسلامی مانند اوگاندا و نیجریه، علیه همجنس‌بازان حمله کرد.
انتهای پیام/70020/ذ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها