امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۳:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86992
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۵:۳۶
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از روزنامه ایریش تایمز، کارلوس کی‌روش اظهارداشت: تلاش می‌کنیم در جام جهانی بهترین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از روزنامه ایریش تایمز، کارلوس کی‌روش اظهارداشت: تلاش می‌کنیم در جام جهانی بهترین توان ممکن را کسب کنیم. در برخی مناطق محدودیت‌های داریم.در مرحله آماده‌سازی‌ نیز با مشکلاتی مواجه بودیم. اما فدراسیون فوتبال بسیار کوشید بهترین امکانات موجود را برای بهترین‌ بازیکنان و تیم فراهم آورد.

وی افزود:‌ با وجود همه مشکلات 3 سال گذشته، ایران در گروهش در مرحله مقدماتی برای راهیابی به جام جهانی تیم اول شد و این ویژگی بس مهم را به دنیای فوتبال نشان داد. وقتی برای بازی شور و اشتیاق دارید، آنوقت در موقعیتی‌ خوب قرار می‌گیرید که از یک مرحله عبور کنید. به همین دلیل با شور و اشتیاق فراوان بازیکنان و هواداران‌‌مان توانستیم برای جام جهانی انتخاب شویم.

این مربی پرتغالی که از 3 سال قبل سکان هدایت ایران را در اختیار دارد،‌ امیدوار است با استفاده از قابلیت‌های تیمش در کنار بخت و اقبالی مساعد بتواند در جام جهانی به گل برسد.

کی‌روش ادامه داد: باید جام جهانی را به  عنوان  جریانی برای آموختن در نظر گیریم. البته این معنای‌اش نیست که به برزیل برای تفریح می‌رویم. بلکه به برزیل می‌رویم که میراثی را بوجود آوریم. میراثی که بعد از جام جهانی بگوییم تیمی پخته‌تر، با تجربه تر و آماده تر هستیم.

وی افزود: شکی نیست  از موقعی که اینجا هستیم، پیشرفت‌های بزرگی نزد بازیکنا‌ن ایجاد شده و تیم نیز بسیار پیشرفت کرده است.

او تاکید کرد: پتانسیل زیادی در تیم ایران نهفته شده است که باید بتوانیم از قابلیت‌ها در بهترین زمان استفاده کنیم. 3 سال قبل ایران چهارم و پنجم آسیا بود اما اکنون تیم نخست قاره است.

تیم تحت هدایت او در جام جهانی با آرژانتین، بوسنی هرزگوین و نیجریه همگروه است.

مسابقات جام جهانی 2014 از تاریخ 23 خرداد آغاز می‌شود و به مدت یک ماه ادامه خواهد داشت.

برای دیدن تمام اخبار مربوط به جام جهانی اینجا را کلیک کنید.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها